Кличко: виходу не має, якщо до кінця тижня не зміниться ситуація, карантин буде продовжений.

Кличко: виходу не має, якщо до кінця тижня не зміниться ситуація, карантин буде продовжений.
56580 ПЕРЕГЛЯДІВ

10 квітня 2021 року, відбудеться обговорення важливих питань продовження карантину по місту Києву. Велике скупчення людей на весняні свята, може призвести до крайнього піку захворюваності. Щоб побороти пандемію, потрібно ізолювати суспільство від перебування в громадських місцях. Пандемія швидкісна, поширюється завдаючи величезні збитки.
На сьогодні, статистика МОЗ збільшується. Число захворюванних на коронавірусну хворобу (COVID-19), становить: інфікованих осіб 181 504,смертельні випадки 4 556, одужали 110 641, захворіло 56 403. Зменшення захворюваності на чверть, надасть можливість продовжити працювати всім сферам суспільної діяльності.
Ситуація в Києві загальна національна: лікарні заповненні, лікарі виснажені від того, що люди прибувають із захворюваннями, порушуючи режим самоізоляції.
Нагадуємо, що потрапити до транспорту в столиці не так просто, якщо не має спеціального пропуску. Правоохоронці та національна гвардія проконтролює, щоб порушень не сталося.
Постає питання, а не порушуються тут загальні правові норми людини на працю?
Кожен має право працювати, заробляти собі на життя та забезпечувати нормальні умови існування. Вмерти можна від голоду, а не від коронавірусної хвороби (ковіду-19).
Людина ослаблена не отримує заробітну плату, не в змозі заплатити собі за лікування, забезпечити свої потреби, купити продукти та медикаменти.
Правоохоронці попереджають, що здійснюватимуть всі перевірки за дотриманням карантинних обмежень. У разі виявлення, що суб’єкт підприємницької діяльності працює, буде складений протокол про порушення одразу без попередження.
Увечері затори, від семи до десяти балів, Київ тимчасово зупинився в перевантаженні: автомобілів, автобусів, велосипедистів, вантажівок, мікроавтобусів. Особливі люди їздить на мопедах чи мототранспорті.
Громадяни швидко пересіли на свої власні автотранспортні засоби, також є вибір приїхати на кобилі.
Автомобілі на дорозі не дотримуються безпечної дистанції два метри між транспортом.
Яка різниця сидіти на самоізоляції дома чи в приміщенні на роботі ?
Мер міста Києва Віталій Кличко інформує: «не шастайте без необхідності по вулиці, ходіть в масках , використовуйте всі необхідні індивідуальні засоби». – Я отримую цілодобові скарги , але я вказую : «Кожен скаржиться, що не має можливості доїхати, а згодом вони будуть заявлять, що медики не встигли допомогти», - зазначив він.

Теги: Коронавірусна хвороба#

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео