Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля

Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля
128806 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гарькавий Ілля : знайомство громадського активіста, кандидата в депутати до Київської міської ради від Дарницького району, з місцевими жителями


09.10.2020 відбулась зустріч кандидата в депутати Київської міської ради, Гарькавого Іллі, з місцевими жителями та мешканцями Дарницького району.

Громадяни познайомились з активістом та, спілкуючись, висловили свої побажання, висвітлили проблеми місцевості. Гарькавий Ілля оголосив про своє рішення балотуватись до Київської міської ради в якості депутата від Дарницького району.

                    Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля

                   Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля

Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля : хід розмови мешканців Дарницького району з громадським активістом


Відбулась змістовна та досить привітна бесіда між жителями Дарницького району та Гарькавим Іллею. Перед кандидатом постало багато запитань. Вирішити всі проблеми в одну мить: за місяць чи рік, – неможливо, але є орієнтир та напрямок руху.
Гарькавий Ілля впевнений, що допоможе у вирішенні зазначених питань, будучи депутатом Київської міської ради.
Громадський активіст твердо запевняє: «До цього часу я не мав можливості балотуватися в депутати різних рівнів, але зараз маю амбітні плани, та й мені набридло чути порожні обіцянки. Я можу покласти цьому край, відстоюючи проблеми району та його мешканців у Київській міській раді та контролюючи хід виконання зобов’язань та усунення проблем».

                   Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля

                   Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля

Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля : аналіз запиту громадян Дарницького району


Незважаючи на те, що в Дарницькому районі зосереджений значний економічний потенціал: транспортні компанії, різноманітна промисловість, будівничий комплекс, – мешканці мають до влади ще дуже багато запитань.
То ж які проблеми було винесено громадянами Дарницького району:
- Розбиті тротуари та розриття асфальтового покриття на прибудинкових проїздах;
- Несвоєчасне вивезення сміття з дворів;
- Недостатність місць для паркування автомобілів у дворах та на прилеглих територіях;
- Аварійний стан будинків та під’їздів;
- Постійні довготривалі ремонти водогонів у районі.

              Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля

                Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля

Окремо кандидат у депутати Київської міської ради доповів про проблеми, які вже частково вирішені ним самостійно:
- Усунено аварійний стан дитячих майданчиків у 3-х мікрорайонах;
- Обгороджено недобудову та аварійні об’єкти, що знаходяться поруч із житловими забудовами;
- Усунено неестетичне, а іноді хуліганське, графіті на парканах та стінах будинків;
- Жахливий стан території уздовж озер – триває узгодження проектів.

Ілля Гарькавий уже організував будівництво дитячих майданчиків на вул.Тростянецька, Анни Ахматової, Архітектора Вербицького та Михайла Драгоманова. Встановив огорожі навколо кількох недобудованих та аварійних об’єктів. Зараз працює над усуненням наслідків дещо хуліганського самовираження молоді: замасковує графіті на будинках. І також вже заплановано проект з очищення території навколо озера Срібний кіл. Очікується схвалення проектної документації.
Як виявилось, непростих питань, які потребують термінових рішень, накопичилася досить велика кількість. Але громадяни з Гарькавим Іллею досягли порозуміння. Громадський активіст запропонував низку варіантів вирішення проблем. Висловив упевненість у тому, що налагодити ситуацію в Дарницькому районі досить нескладно, якщо докласти певних зусиль, до чого він готовий і над чим вже працює.
Ангельське терпіння громадян скоро закінчиться, і тоді ми опинимось у більш скрутній ситуації. Район потребує людини, яка здатна змінити все на краще.
Сподіваємось, що цьогорічні вибори до Київської міської ради вплинуть на розвиток столиці. Громадяни зроблять свідомий та зважений вибір.
Приходь на виборчу дільницю та віддай свій голос! Дарниця – наш спільний дім!

Теги: Вибори Київська міська рада,Ілля Гарькавий,Дарницький район,Київська міська рада,Гарькавий Ілля Ігорович,Дарниця

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео