Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля : облагородження парку Партизанської слави

Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля : облагородження парку Партизанської слави
81868 ПЕРЕГЛЯДІВ

Парк Партизанської слави – відома всім зона сімейного відпочинку.
Громадський активіст Гарькавий Ілля стурбований ступенем якості та кількісним складом зелених насаджень у столиці. Особливо це стосується паркових зон, адже саме туди на дозвілля прямують мешканці міста на вихідні для відпочинку з родиною.

                                                                                                                                                                                                                                                                             Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля

Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля: орієнтир на створення екологічно безпечного середовища


Доброчинець Гарькавий Ілля звернув увагу: «Більшість старих дерев помирає, не витримує такої загазованості повітря. Цього року вже у липні ми спостерігали сухе листя на деревах. Так відбувається через незадовільний рівень екологічної безпеки, але на це вплинути ми не можемо – така робота важливих для міста підприємств. У наших силах озеленення паркових зон: полив газонів, насадження нових дерев та підтримка старих».
У парку Партизанської слави велика кількість дітей, батьків з колисками, велосипедистів та мешканців, які займаються спортом. Ми маємо опікуватись екологічним становищем парку, який є важливою частиною дозвілля для мешканців. Наше завдання: створити здорове середовище для відпочинку.
Гарькавий Ілля запевняє: «Столиця рухається у правильному напрямку в сенсі забезпечення гідного рівня екологічного становища, бореться зі знищенням навколишнього середовища».
Разом з тим ми маємо доглядати газони й зелені насадження міста, створити доріжки, по яких приємно ходити, а за допомогою нової рослинності нівелювати вплив диму та шкідливих речовин у повітрі, що проникають у паркову зону з транспортних шляхів.

                                                                                                                                                                                                                                                                                  Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля

Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля: озеленення парку


Безсумнівно, клопіткого догляду вимагає більшість парків столиці, але Гарькавий Ілля віддав перевагу Дарницькому району, адже корінний дарничанин як ніхто розуміє потреби жителів та особливості місцевості.
Частину необхідної роботи громадський активіст взяв під свою відповідальність, а саме: сприяє процесу побудови доріжок у парку, поливу газонів, ландшафтному озелененню паркової зони та догляду за насадженнями.
Гарькавий Ілля упевнений: «Парк Партизанської слави – це територія, на якій діти місцевих мешканців проводять більшість свого вільного часу. А чиста доглянута місцевість вплине на виховання екологічної свідомості молоді».
Територія парку дуже велика, тому потребує зусиль для підтримання чистоти. Будьте свідомими, викидайте сміття в належних місцях, цінуйте можливість проводити час у доглянутому середовищі. Чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять. Декілька маленьких кроків – і разом ми створимо всі умови для сучасного захопливого відпочинку! Приєднуйтесь!

Теги: Вибори Київська міська рада,Ілля Гарькавий,Дарницький район,Київська міська рада,Гарькавий Ілля Ігорович,Дарниця

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео