ОЛЕКСІЙ ОДЕРІЙ. ВПРАВНИЙ НАУКОВЕЦЬ, ЯКИЙ ВИХОВАВ НЕ ОДНЕ ПОКОЛІННЯ ВИДАТНИХ ПРАВООХОРОНЦІВ - ВИПУСКНИКІВ ДЮІ МВС УКРАЇНИ

ОЛЕКСІЙ ОДЕРІЙ. ВПРАВНИЙ НАУКОВЕЦЬ, ЯКИЙ ВИХОВАВ НЕ ОДНЕ ПОКОЛІННЯ ВИДАТНИХ ПРАВООХОРОНЦІВ - ВИПУСКНИКІВ ДЮІ МВС УКРАЇНИ
32527 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Вправний науковець, надійний колега,

чоловік у якого все виходить лише на відмінно».

У цьому матеріалі ми розповімо вам про Людину з великої букви. Вправний науковець, надійний колега, чоловік у якого все виходить лише на відмінно – Олексій Володимирович Одерій. Лише такі враження та спогади залишає ця людина у колег та випускників Донецького юридичного інституту.

Професійне становлення майбутнього науковця почалося ще з часів проходження ним строкової служби у внутрішніх військах, де у  судово-слідчому взводі він забезпечував охорону резонансних судових процесів у Ставропольському крайовому суді, зокрема, і щодо серійного дітовбивці – Сливки.

По закінченню строкової служби молодий та перспективний Олексій поступає до Харківського юридичного інституту, який закінчив у 1992 (на той час вже Українську юридичну академію) за спеціальністю правознавство.

Перспективний правоохоронець розпочав свою діяльність з посади слідчого, а вже у 1995 році закінчив ад'юнктуру Харківського національного університету внутрішніх справ й після почав працювати викладачем, старшим викладачем та доцентом кафедри криміналістики.

У 1997 Олексій Одерій захистив кандидатську дисертацію «Розслідування злочинів щодо незаконного обігу наркотичних засобів» (науковий керівник – доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки М.В.Салтевський), з саме того часу розпочалася його блискуча кар’єра науковця. У серпня 1999 року Олексій Володимирович був призначений начальником кафедри криміналістики Донецького інституту внутрішніх справ МВС України (на тепер Донецький юридичний інститут МВС України), а з березня 2017 – професор кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз. «Надійний, доброзичливий, інтелігентний» - лише такі слова можна почути від колег, студентів та курсантів Олексія Володимировича.

У жовтні 2015 року О.Одерій захистив дисертацію «Проблеми теорії та практики розслідування злочинів проти довкілля» на здобуття наукового ступеню доктор юридичних наук. У 2003 році став переможцем Донецького обласного конкурсу «Кращий вчитель року» у номінації «Викладач професійно орієнтованих дисциплін». Неодноразово пан Олексій приймав участь у міжнародних програмах щодо обміну практичним досвідом (Німеччина, Китай, Чехія). У 2018 році пройшов науково-педагогічне стажування в університеті м. Варни «Chernorizets Hrabar» (Республіка Болгарія) на тему «Розвиток юриспруденції: проблеми та перспективи» за фахом «Юридичні науки». Крім того, у тому ж році пройшов курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Приватна детективна діяльність» у навчальному центрі Університету державної фіскальної служби України та «Профільного Центру Приватної Безпеки» і на тепер обраний віце-президентом Міжнародної асоціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій. Тривалий час є членом Міжнародного Конгресу криміналістів. Автор ідеї та учасник наукових експедицій з вивчення феномену серійних сексуальних вбивць (2011 р.) та педофілів (2013 р.).

Олексій Володимирович Одерій є автором  більше ніж 150 публікацій, в тому числі й у періодичних виданнях, які включені до наукометричних  баз Scopus та  Web of Science. Під його науковим керівництвом захищено 6 дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Олексій Володимирович один з найвидатніших членів дружньої родини ДЮІ МВС України. Завдяки своєму життєвому досвіду та довічному прагненню к отриманню все нових і нових знань О. Одерій виховав не одне покоління перспективних та видатних правоохоронців, які й до сьогодні пам’ятають про свого вчителя та наставника та прислухаються до його мудрих порад.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео