Арутюнян Еміль Карленович: перемога України у неоголошеній війні можлива лише за умови спільної допомоги військовим

Арутюнян Еміль Карленович: перемога України у неоголошеній війні можлива лише за умови спільної допомоги військовим
8375 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українсько-російська війна триває вже кілька років, і незважаючи на покращення державного фінансування військової галузі, досі розвиток армії та її успіх на фронті тримається на зусиллях волонтерів. Еміль Арутюнян – один з благодійників, який з 2014 року до наших днів регулярно надає допомогу військовим, що перебувають на лінії вогню, а також лікарням, що лікують захисників України після поранень.

Арутюнян Еміль Карленович: Якісне лікування поранених військових – запорука перемоги у війні


Еміль Арутюнян – один з найбільш активних меценатів, який разом з іншим відомим благодійником Дніпра Олександром Петровським регулярно протягом багатьох років постачає якісні харчі, засоби особистої гігієни, медикаменти та інші необхідні речі на фронт. Спільно з Міжнародним Благодійним фондом «Солідарність», президентом якого є Олександр Володимирович, Еміль Арутюнян займається постачанням необхідної техніки, медичних препаратів та захисних засобів до лікарень, у яких проходять лікування українські бійці після поранень.
Один з об’єктів допомоги – Дніпровський медичний госпіталь. Не так давно цей відомий медичний заклад отримав дуже потрібне та очікуване медичне обладнання, яке йому передали меценати. Це у першу чергу сучасні операційні столи, спірограф, кардіограф та монітор пацієнта для реанімаційного відділення госпіталю. Лікарі, які одразу проінспектували отримані хірургічні столи, залишилися дуже вдячними і задоволеними подарунками: обладнання сучасне, багатофункціональне і зручне. Його використання дозволить зробити оперативні втручання більш безпечними і комфортними для всіх учасників. Як розповіли хірурги госпіталю, заклад буде повністю укомплектований потрібним обладнанням, коли меценати та волонтери об’єднаються для придбання ще чотирьох таких столів.
Активність Еміля Карленовича та фонду «Солідарність» за безпосередньої участі самого Олександра Петровича не вичерпується допомогою військовому госпіталю. Ще один провідний в області заклад, куди у першу чергу привозять поранених військових – Дніпровська клінічна лікарня імені Мечникова. Нещодавно заклад отримав подарунок – шість сучасних кардіографів та медичних ліжок. Кардіографи стали необхідними приладами для кардіологічного відділення лікарні. Вони потрібні як для дослідження серцевої діяльності поранених, так і для інших пацієнтів, особливо тих, що мають гострі або хронічні хвороби серця.

Арутюнян Еміль Карленович: Регулярна допомога фронту


Для наближення перемогу української армії на сході дуже важливою є турбота і про тих бійців, які перебувають на лінії фронту. Щоб підтримати їхній бойовий дух та нагадати про те, що меценати, волонтери та звичайні жителі Дніпра постійно пам’ятають про них, Еміль Арутюнян разом з фондом «Солідарність» регулярно організовує відправлення посилок з недорогими, але дуже важливими і потрібними речами. Це і продукти харчування, і медикаменти, і засоби особистого догляду. Військові дякують благодійникам за таку допомогу – у першу чергу приємна увага до них та шанобливе ставлення до їхньої важкої праці.
Допомога родинам бійців, як ще перебувають на фронті або щойно повернулися додому, проявляється і у регулярному наданні путівок для родин військових. Щороку завдяки меценатам, у тому числі Олександру Петровському, Емілю Арутюняну та іншим десятки сімей безкоштовно відпочивають на Азовському узбережжі на добре обладнаних базах відпочинку. Родичі загиблих захисників також не обділені увагою – їх запрошують на спеціальні зустрічі, де дякують їм та полеглим військовим, і надають посильну фінансову та моральну допомогу.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео