Арутюнян Еміль Карленович : допомога бійцям ООС та АТО – важливий обов’язок кожного мецената

Арутюнян Еміль Карленович : допомога бійцям ООС та АТО – важливий обов’язок кожного мецената
24756 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські меценати та волонтери ще з початку російської агресії на східних кордонах держави розпочали масштабну та згуртовану допомогу збройним силам. Навіть зараз, коли озброєння та устаткування, а також харчування та забезпечення бійців усім необхідним з боку держави значно покращено, допомога благодійників є такою ж важливою та очікуваною. Крім найвідомішого у Дніпрі мецената Олександра Петровського, найбільшу благочинну активність проявляє його друг, відомий підприємець Еміль Арутюнян.

Арутюнян Еміль Карленович : Допомога фронту – важлива підтримка незалежності України


У 2014 році, з початком росісько-української війни, наша армія виявилася неготовою для повноцінного відбивання атак ворогів. У той час поки держава тільки розробляла стратегію укріплення збройних сил, найініціативніші меценати та громадські діячі частково взяли цю місію на себе. Серед них – у першу чергу Еміль Арутюнян та Олександр Петровський, який заснував та очолює Благодійний фонд «Солідарність».
Незважаючи на значне покращення продовольчої ситуації в армії, збільшенням фінансування на придбання якісного одягу та взуття для військових, Еміль Карленович та його однодумці продовжують надавати регулярну допомогу різним підрозділам збройних сил. Від імені меценатів на передову постійно відправляються автомобілі, наповнені продовольством високої якості. Це консерви, крупи, хліб, чай, печиво і солодощі. Машини наповнені також медичними засобами, які також необхідні у фронтових умовах, а також засобами особистої гігієни. Військові високо цінують таку допомогу і передають подяку своїм помічникам. За свою активність задля захисту України і Еміль Арутюнян, і Олександр Володимирович отримали не одну відзнаку від військового командування.
Корисною для підтримки бойового духу наших військових є і допомога лікарням, що займаються порятунком та відновленням поранених військових. Один з головних медичних закладів, куди привозять з фронту найбільше поранених – Обласна лікарня імені Мечникова. Оскільки заклад не має стільки власного обладнання та медикаментів, щоб впоратися з різними складними випадками, Еміль Арутюнян, Олександр Петровський та інші меценати направляють туди найпотрібніше – сучасне медичне обладнання, медичні засоби, а у період епідемії – ще й засоби індивідуального захисту для медичних працівників.

Арутюнян Еміль Карленович : меценат не забуває про родини наших захисників


Активність на користь нашої армії не обмежується наданням матеріальної підтримки бійцям на фронті.

Знаючи, що кожного з них удома очікує родина, Арутюнян Еміль Карленович разом з однодумцями не забуває і про них.

Кожного року сім’ї військових, які ще перебувають на лінії зіткнення, а також родини тих бійців, які вже повернулися до цивільного життя, отримують можливість повноцінно відпочити на морі. Для оздоровлення самих військових та їхніх дітей обирають комфортабельні бази відпочинку на березі Чорного та Азовського моря. На такий безкоштовний відпочинок з ініціативи меценатів щороку відправляються кілька родин військовослужбовців.
Регулярні концерти та розважальні заходи для дружин, матерів та дітей військових, допомагають їм відчути себе потрібними і важливими для суспільства. Організаторами таких заходів найчастіше стають представники фонду Олександра Петровського «Солідарність», значну фінансову підтримку надає Еміль Арутюнян та інші небайдужі підприємці.
Активність дніпровських благодійників не залишилася непоміченою: їм не лише щиро дякують родичі українських захисників, але й спеціальними грамотами та подяками відзначають представники військового командування.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео