Технологічне майбутнє: людству планують впровадити чіпування

Технологічне майбутнє: людству планують впровадити чіпування
23946 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ще вчора любителі фантастичних фільмів спостерігали як науковці перетворюють людину у кіборга, дивилися серіал "Чорне дзеркало", в якому гіпер-технологічний світ здавався таким моторошним та нереальним. Прихильники футуризму із затриманням подиху чекали коли кадри з екрану перетворяться у реальність. Чекати довго не довелося, Ілон Маск презентував сенсаційний проект у сфері науки.


Мова йде про "Neuralink", головною метою якого є створення і вживлення чіпів в мозок людини в рамках боротьби з неврологічними захворюваннями. Ілон Маск заявляє, що в першу чергу "Neuralink" допоможе лікувати хворобу Альцгеймера, параліч, деменцію та інші захворювання. Команда Маска також планує, що можна буде використовувати додатковий імплант, який допоможе відновити роботу всієї нервової системи. Швидкість передачі інформації дозволить людям з паралічем повноцінно ходити і рухатися без додаткової допомоги. Згодом, імпланти від "Neuralink" можуть бути використані і в інших цілях. Таким чином технологія виглядатиме як симбіоз зі штучним інтелектом. Які функції з'являться? Наприклад, ми зможемо телепатично спілкуватися, керувати пристроями, грати в ігри чи слухати музику, не використовуючи вуха.


Фото: fayerwayer.com


Сам чіп невеликий - розміром з монету. Операцію з імплантацією наномеханізму проводить автоматичний робот-хірург. Так, модуль поміщається під шкіру і крізь череп підключається до мозку. Механізм повністю ховається після імплантації і не відчувається власником, а в подальшому зливається з кісткою черепа і не видно зовні. Таким чином, він стає повноцінним новим органом, яким ви зможете керувати через мобільний додаток.


Фото: Neuralink/YouTube


Нову технологію вже випробовували на свинях. Під час презентації на екранах демонструвалися показники мозкової активності тварин: чіп відстежував активність певної дільнки мозку тварини і реагував на дотики п'ятачка до об'єктів. Інтерфейс може тонко працювати з нервовою системою. Наприклад, коли свиня знаходила п'ятачком їжу, чіп фіксував пікову активність нейронів.Фото: fayerwayer.com


Вперше про проект Neuralink світ почув в 2017 році. Тоді повідомлялося, що компанія займеться розробкою пристроїв, які будуть імплантуватися в людський мозок і дозволять людям використовувати всі можливості програмного забезпечення в сучасному світі. Наразі компанія готується до перших тестів на людях і чекає проведення перевірок та видачі дозволів і ліцензій. Під час подкасту Джо Рогана, який Ілон Маск відвідав в травні цього року, вчений пояснив: “На нас чекає ще багато роботи. Коли я говорю, що у нас, ймовірно, є шанс імплантувати чіп в людини протягом року, це саме те, що я маю на увазі - я думаю, у нас є шанс допомогти людям, зробивши їх здоровими і відновивши деякі функції, які вони втратили”.

За словами розробників, в майбутньому чіп можна буде використовувати також для управління Tesla - наприклад, подумки покликавши машину з парковки. Нагадаємо, у минулому році компанія Tesla Motors представила свій перший пікап з електричною силовою установкою. Таке авто може розганятися до «сотні» за 2,9 секунди і проїжджати без підзарядки більше 800 кілометрів.

Теги: Ілон Маск,технології,чіп ,Neuralink

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео