12 вересня відбудеться другий етап «Ліги Ветеранів» - картинг

12 вересня відбудеться другий етап «Ліги Ветеранів» - картинг
22857 ПЕРЕГЛЯДІВ

Змагання з картингу серед ветеранів та членів їх сімей продовжують серію спортивних заходів "Ліги Ветеранів" – проекту, що втілює альтернативний підхід до соціальної адаптації українських воїнів.

Вже цієї суботи відбудеться командна естафетна гонка, де учасники здолають 100 кіл найдовшої картингової траси у місті Києві. Професійний супровід забезпечать спортсмени-гонщики, а за результатами заїздів можна буде спостерігати у реальному часі на онлайн-табло (усі машини обладнані сучасною системою хронометражу).

Вже третій рік поспіль участь у гонці братимуть не тільки ветерани АТО/ООС, але і члени їх сімей. Організатори зазначають, що традиційних підходів до психологічної реабілітації бійців буває замало, тому якісне дозвілля та заняття спортом у колі побратимів створюють потужне коло взаємопідтримки, що в цілому сприяє фізичному та емоційному відновленню після повернення з війни.

Картинг – динамічний вид спорту, що не потребує тривалої специфічної підготовки, і значною мірою, заряджає адреналіном усіх без виключень учасників, тими відчуттями, яких часто бракує у мирному житті.

Щорічні змагання додають спортивного інтересу та мотивують до занять спортом в подальшому, популяризуючи активний та здоровий спосіб життя у середовищі ветеранів.

За результатами естафетної гонки відбудеться урочисте нагородження призерів та переможців.

Також запрошуються усі бажаючі, розділити здоровий змагальницький дух та радість спортивних перемог з українськими захисниками!
________________
Захід, який є вільним для входу журналістів (реєстрація не потрібна) та вболівальників, розпочнеться 12 вересня (субота) о 17:00 за адресою м. Київ, Столичне шосе, 103, картинг-центр «INGUL-Kart» (вхід з паркінгу ТРЦ "Атмосфера").


Контактна особа – Ольга Харькіна, тел. (097)-514-04-27, olga_harkina@ukr.net


Організатор – ГО «СУВІАТО» (Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій)

Теги: реабілітація, АТО,Ліга Ветеранів,СУВІАТО, ветерани АТО/ООС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео