Вплив музики на психо-емоційний стан людини

Вплив музики на психо-емоційний стан людини
186436 ПЕРЕГЛЯДІВ

Музика - це стенограма емоцій. Емоції, які так важко описати, безпосередньо передаються людиною в музиці, в цьому її сила і значення. Л.М. Толстой
Сучасний світ охоплює музика. Ми зустрічаємо людей, які, їдучи на роботу, на навчання або ж по справах, в наушниках. А там звучить гармонія звуків. Це може бути сумна пісня або весела. Все залежить від емоційного стану людини. Коли людині добре, вона готова творити, прагнути до перемог, вона слухає спокійну, веселу музику. А коли ж особистість відчуває внутрішній біль,негатив суспільства, проблеми в оточенні, людина хоче аби звучала музика, яка створює той відповідний емоційний стан, в якому людина знаходиться.
Сьогодні, їдучи в маршрутці або на власному автомобілі, ми слухаємо пісні українських та зарубіжних виконавців. Доведено, що людина перш ніж кудись відправитися, налаштовує свій плейлист. Проте, якщо ви їдете за кермом, підбирайте спокійну музику, адже запальна мелодія відволікає від дороги. Взагалі, вважають, що музика за кермом є негативним чинником. Для водія, який не має професійних навичок водіння, будь-яке відволікання може негативно повпливати. Однак, водії, які їздять в ночі або у вечері, вмикають музику аби не заснути та сконцентруватися на дорозі.
Музика ,свого роду -це піар-стратегія. Заходячи в магазин, супермаркет або торговий центр, ми чуємо музику. Вона може бути як спокійною, так і запальною. Ще у 20-му столітті теоретики продажу зауважили, що музика впливає на покупця. Якщо піар-менеджер прагне аби в магазині покупець затримався довше, в приміщенні звучить спокійна музика. В цей момент людина хоче щось купувати, приміряти і просто насолоджуватися мелодією. Однак, якщо продавець ставить собі за мету швидкий продаж товару та швидке завершення справи, в залі звучить швидка, ритмічна музика.
Також музика впливає й на наше здоров'я. Першим, хто виявив вплив музики на внутрішнє відчуття людини, був Піфагор. Він довів, що музика впливає на психіку людини. Мозок виштовхує емоційне випромінювання, яке створює резонанс або дисонанс органів чуття, що в результаті призводить до лікування людини або ж навпаки. Як виявляється, в сучасному світі існує метод музикотерапії. Людям, які знаходяться в психологічному дисонансі, вмикають спокійну, чуттєву мелодію, яка лікує нервові клітини. Прослуховування музики, впливає й на серцево-судинні захворювання. Ритмічна, спокійна музика знижує серцебиття. А от запальна - змушує серце битися швидше.
А як же впливає музика на працездатність людини? Як виявляється, під час написання текстів, читання книг або іншої роботи, яка вимагає зосередженості, музика стає зайвим чинником. Людина не може сконцентрувати свою увагу, якщо її вухо вловлює якісь зовнішні звуки. А от люди, які працюють над ритмічною або монотонною роботою, повинні навпаки слухати музику. Наприклад, в 1994, The Journal of the American Medical Association виявили та опублікували дані, які продемонстрували роботу хірургів під музику та в тиші. Як виявилося, лікарі, які оперували під мелодію, показали кращі результати, а ніж ті, що робили в тиші. У 2005 році вчені опублікували дослідження в журналі Psychology of Music. В ньому йшлося про те, що розробники програмного забезпечення працюють продуктивніше, коли чують музику. Також підтверджено, що музика та вивчення музичних інструментів позитивно впливає на розвиток дитини, моторику рук та пальчиків. Не дарма, дітей з малечку віддають в музичні школи. Виявляється, дитина потім краще мислить.
На сьогодні ми спостерігаємо, що люди використовують навушники для прослуховування музики. Але інколи ці засоби негативно виливають на здоров'я людини. Часто, коли ми хочемо зробити гучніше, з'являється сповіщення чи згодні ми на це, адже гучне прослуховування може повпливати негативно на барабанну перетинку вуха. Також, люди, які слухають музику в такий спосіб, не бачать, що відбувається навкруги. Тож інколи й потрапляють під колеса автомобілів.
Кожна людина має свій плейлист і це певним чином впливає на неї. Потрібно підбирати мелодію, яка подобається особисто вам, не потрібно дослухатися до друзів або рідних. Вибір кожного залежить від емоційного навантаження в певний момент. І вся музика під різні настрої людини. Тож, для однієї, прослуховування запальної музики, робить її щасливою, в той момент, коли для іншої сумна мелодія, як бальзам на дущу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео