Розвиток туризму в Україні під час карантину

Розвиток туризму в Україні під час карантину
191825 ПЕРЕГЛЯДІВ

Туризм в Україні мало розвинутий. Це не секрет та не новина – швидше за все ви й самі казали колись цю фразу або чули її від інших, в черговий раз бронюючи номер в готелі найдешевший. Однак поступово туристична ситуація почала змінюватися. Завдяки карантину почалася друга хвиля розквіту подорожей Україною. Люди, які все життя їздили відпочивати за кордон нарешті побачили красу України, і хоч вимушено, але подорожують нею. В соціальних мережах усе частіше мерехтять світлини не туристичних сіл та містечок, де справді є що подивитися.

Найголовніша перлина розвитку туризму в Україні – зелений туризм. Про це говорять скрізь, навіть в законодавчих документах зеленому туризму дають дорогу. Сенс зеленого туризму полягає в тому, що ти до себе додому запрошуєш туриста, наприклад, копати картоплю та садити помідори, а він у свою чергу тобі за це платить гроші. Тобто, турист проникає у життя села повністю. Туризм сьогодні вважається одним із найефективнішим методом для зростання економічного становища країни. В Україні існують усі передумови для розвитку туризму: природа, архітектура, історія, економіка, демографія. Однак є також ряд проблем, які роблять туризм нестабільною платформою. Наприклад, засоби масової інформації активно роблять рекламу про відпочинок за кордоном, забуваючи висвітлити внутрішній туризм, окрім Одеси та Карпат. Також нагальною проблемою є відсутність коштів на реконструкцію пам’яток та архітектури, які потребують значного капіталовкладення. В нашій країні відсутні буклети-путівники з архітектурними пам’ятниками та малою обізнаністю про різноманіття туристичних послуг.

В Україні об'єктивно є на що подивитися, до того як і на природні пам’ятки (Карпати, Рожеві озера, численні кар'єри Полісся, Бакота, Олешовскіе піски, Шацькі озера), так і по містах (Чернівці, Кам'янець, Львів, Одеса), і історичним об’єктам ( фортеці Поділля, розкопки Ольвії, Американська фортеця), фестивалям, виноробства і навіть катастрофічні наслідки (Чорнобиль). Не бачити усього просто тому, що в туризмі працюють не ті люди, як мінімум несправедливо по відношенню до себе. Потрібно бути добре знайомим з історією своєї країни, і найбільш наочно вивчати саме подорожуючи. І посил, який Україна несе у світ, в тому числі, з огляду на туристичну складову, що ми можемо розповісти про Україну нашим закордонним гостям.

Продовжимо тему туризму додатками та сайтами, які допоможуть подорожувати Україною:
1. «Mandria. Ua» - сайт пошуку турів серед усіх туроператорів. Завдяки цьому сайту, кожен турист може самостійно обрати собі тур, який йому найбільше подобається. Є досить простим для розуміння та користування.
2. «CITY CARD» - туристичний портал України на якому ви маєте можливість отримати всю необхідну інформацію ( де поїсти, афіші, фестивалі, розваги, готелі та звичайно новини) про місто в яке хочете поїхати.
3. «Сам собі Мандрівник» - цей сайт підійде найбільше тим туристам, хто хоче подорожувати самостійно на автомобілі. На сайті є готові автомобільні маршрути для різних країн.
4. «Lowcost AVIA» - все, що стосується дешевих подорожей. Тут ви знайдете ідеї для подорожей, авіаквитки, проживання, інформацію про візи та можливість бронювання готелів і квитків на різні види транспорту.

Нинішня ситуація зі світовим туризмом – це привід більше насолоджуватись красотами нашої країни. Наприклад, Бакота. Це місце про яке заговорили не так давно. І більшість, хто там бував, заїжджали після подорожі до Кам’янця-Подільського. Бакотою називалося одне з селищ, яке затопили у 80-х під час будівництва Новодністровської ГЕС. Зараз ця територія Бакотського заливу на Дністрі. Окрім неймовірної красоти пейзажів там є закинутий печерний монастир, якому майже тисяча років

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео