Люстрація і призначення: судді КСУ восени візьмуться за призначення Сергія Шкарлета міністром освіти та науки. А також трохи про його корупційні зв’язки…

Люстрація і призначення: судді КСУ восени візьмуться за призначення Сергія Шкарлета міністром освіти та науки. А також трохи про його корупційні зв’язки…
5287 ПЕРЕГЛЯДІВ

“Центр медіарозслідувань “Булава” повідомляєщо восени судді КСУ розглянуть люстрацію і призначення ШкарлетаКонституційний Суд з вівторка, 31 серпня, повертається до роботи. Служителі Феміди розглянуть низку справ, серед яких пенсії для  чиновників, призначення Сергія Шкарлета міністром освіти та науки.

Впродовж тижня 31 серпня – 5 вересня КСУ розгляне 8 справ. Деякі з них будуть закритими.

Що Конституційний Суд розгляне першочергово?

  1. Подання уповноваженого Верховної Ради з прав людини щодо оскарження положень декількох законів про пенсії для держслужбовців.
  2. Закон про люстрацію.
  3. Велика палата КСУ продовжить розглядати відкриття кримінальної справи за фактом призначення Сергія Шкарлета міністром. Зауважимо, раніше колегія у складі трьох суддів відмовилася відкривати провадження.
  4. Подання щодо конституційності статті про неприпустимість зловживання свободою діяльності телерадіоорганізацій закону про “Про телебачення і радіомовлення”, а також статей закону “Про кінематографію”:права та умови розповсюдження і демонстрування фільму, розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію органів держави-агресора, радянських органів державної безпеки, відповідальність за порушення законодавства про кінематографію.

2 вересня Суд розглядатиме справу щодо конституційності положень закону “Про повну загальну середню освіту”. Це подання надійшло до КСУ ще в березні 2020 року, однак служителі Феміди досі не провели жодного засідання у справі. Попри письмову форму слухання, до розгляду запросили представників Верховної Ради та Президента України.

Дуже цікаво буде спостерігати за перебігом цієї справи. А особливо суспільству буде цікавим результат, тобто вирок по цій справі, адже в українських ЗМІ щораз то частіше з’являються все нові і нові дані про корупційні зв’язки Сергія Шкарлета. Зокрема, певні особи у зв’язках з якими пов’язують Міністра освіти та науки можуть бути причетні до його призначення, а також до ряду махінацій.

Так, інформаційне агентство «ЗІДО» зазначає, що чинний міністр науки і освіти Сергій Шкарлет недавно потрапив у великий скандал - спливли факти, які говорять про те, що директор державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» Шаповалова Олена Олександрівна в змові зі своїм бізнес партнером, громадянином Індії Сінгх Хардіп сприяли скандальному призначенням Шкарлета на посаду міністра.

Ми не будемо спростовувати чи підтверджувати дані ІА «ЗІДО» та їхній матеріал є доволі цікавим і суддям КСУ варто було б звернути увагу на дані цього видання.

Що ж, а ми продовжимо слідкувати та повідомлятимемо нові дані у цій доволі заплутаній та інтригуючій справі.

Теги: Сергій Шкарлет,Шкарлет,Шкарлет міністр ,міністр освіти та науки, корупція,КСУ ,Конституційний Суд,Шаповалова Олена Олександрівна,міністр науки і освіти Сергій Шкарлет,Сінгх Хардіп,Украина,Україна,Суд, Конституционный Суд, Конституционный суд Украины,КС,КСУ,Шаповалова,Шаповалова Елена,Сергей Шкарлет,міністр,Министр,Сінгх,Президент, Президент Украины, Президент України Володимир Зеленський,Президент України,ВР,ВРУ, Верховна Рада,Верховна Рада України, Верховная Рада,Верховная Рада Украины,Український державний центр міжнародної освіти
Автор: wikibazacom
Мої відео