Денис Монастирський провів зустріч із Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен

Денис Монастирський провів зустріч із Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен
11001 ПЕРЕГЛЯДІВ

31 серпня, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський провів зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен.

Сторони обговорили подальший розвиток українсько-німецького співробітництва в сферах діяльності Міністерства внутрішніх справ. 

«Сьогодні перед МВС стоїть багато амбітних завдань, що стосуються розбудови таких напрямів, як: створення в Україні ефективної санітарної авіації, зокрема, на базі уже закуплених вертольотів німецько-французького виробництва «Airbus», взаємодія у сфері кібербезпеки, цивільного захисту населення та впровадження соціально-орієнтованих проєктів» - зазначив міністр. 

Денис Монастирський поінформував пані Посла про зацікавленість МВС в активному розвитку добровільного пожежного руху в Україні. 

«Жодна розвинена країна не працює виключно за рахунок державних пожежних служб. Досвід колег із Німеччини, де залучено більше мільйона добровольців-вогнеборців, демонструє свою ефективність. Ми зацікавлені у запозиченні німецького досвіду у створенні ефективної моделі волонтерського/добровільного пожежного руху», -  сказав очільник МВС. 

Сторони висловили сподівання, що проєкт, спрямований на створення та розвиток добровільних пожежних дружин у територіальних громадах міг би бути підтриманий Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH), яке віддавна працює  в Україні за дорученням Федерального уряду Німеччини і доволі тісно взаємодіє з органами системи МВС.

Зокрема, в рамках успішної реалізації з GIZ проєкту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями», який тривав з 2015 по 2019 роки, значно покращено спроможність ДСНС та громадянського суспільства в управлінні надзвичайними ситуаціями, підвищено рівень кваліфікації особового складу ДСНС України та надано підтримку населенню у кризових регіонах.

Під час зустрічі також обговорили співробітництво МВС України з Державним МВС Вільної землі Баварія у рамках Постійної українсько-баварської робочої комісії. Денис Монастирський поінформував Посла про опрацювання з німецькими колегами проєкту Спільної заяви про наміри щодо інтенсифікації співробітництва між МВС України та Державним МВС Баварії, яку планують підписати найближчим часом.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що українська сторона зацікавлена укласти Угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія, що стала б взаємовигідною для громадян обох держав, які обирають місцем свого постійного чи тимчасового проживання іншу країну.

Денис Монастирський подякував німецькій стороні за послідовну та ґрунтовну підтримку процесу реформ в органах системи МВС і висловив сподівання на подальшу допомогу від Уряду Німеччини у запровадженні пріоритетних напрямів, які становлять особливий інтерес для України. 

За інформацією Департаменту міжнародного співробітництва
та європейської інтеграції МВС 

Теги: МВС,Денис Монастирський,Міністр внутрішніх справ,Посол Німеччини в Україні

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео