Участник ДТП "слуга" Трухин выехал из страны и может попасть в розыск Интерпола - блогер

Участник ДТП "слуга" Трухин выехал из страны и может попасть в розыск Интерпола - блогер
9564 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народный депутат от "Слуги народа" Александр Трухин, устроивший ДТП с 6 пострадавшими находясь в состоянии алкогольного опьянения, уже покинул Украину.

Об этом заявил политолог Алексей Голобуцкий.

По его информации, Трухина уже готовятся объявить в розыск Интерпола.

"Напомню, по данным СМИ, этот избранник умудрился совершить пьяное ДТП в Киеве, в Дарницком районе - на въезде с Бориспольской трассы. Трухин возглавляет ячейку партии "слуг" в Полтавской области. Потому утром 23 августа он в Полтаве участвовал в торжественных мероприятиях по случаю Дня государственного флага. Где, по информации СМИ, взбрызнул это дело в компании с главой ОГА Олегом Синегубовым и главой облсовета Александром Беленьким - с 11:00 до 12:00 обедал и пил виски в полтавском ресторане "Лилия", ‒ сообщил подробности блогер.

В тот же день, 23 августа, в 15:45 Audi Трухина, нарушив безопасную дистанцию, на большой скорости въехал в Ford, который, в свою очередь, протаранил автомобиль Daewoo.

"В результате ДТП телесные повреждения получили шесть человек, среди которых двое детей, глава комитета арбитров Федерации футбола Украины Лучано Лучи и его помощник Роман Лишень. И вот наши доблестные правоохранители "случайно упустили" нардепа от правящей партии, которому удалось улизнуть за рубеж", ‒ резюмировал политолог.

apostrophe.ua

Теги: Александр Трухин,Александр Трухин дтп,Александр Трухин авария,Александр Трухин новости ,Александр Трухин депутат,Трухин,Трухин авария,Трухин депутат,Трухин ДТП,Украина,Україна, ДТП в Днепре, Слуга Народа Днепр,Олександр Трухін,Олександр Трухін ДТП,Трухін ДТП,народний депутат Олександр Трухін,Трухін,Трухін аварія,Трухін депутат, Україна,ДТП,нардеп Трухин,нардеп Александр Трухин,Слуга народу,Слуга народа,Днепр,Блок Петра Порошенко,БПП, Петр Порошенко,Петр Порошенко Википедия, Петр Алексеевич Порошенко,Дніпро,Слобожанщина,Парламентская Ассамблея ОБСЕ,Ассамблея ОБСЕ,ОБСЕ,ВР,ВРУ, Верховна Рада,Верховна Рада України, Верховная Рада,Верховная Рада Украины, Владимир Александрович Зеленский,Зеленский,Владимир Зеленский Википедия,Владимир Зеленский,Экодоробуд,Министерство внутренних дел,МВД,Лилея,Каспий, Алексей Голобуцкий, Голобуцкий, Слуга народа,ДТП в Киеві,Київ,Киев,ДТП ,Лилия,Александр Беленький,Беленький
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео