Нардеп Александр Трухин, угодивший в пьяную аварию, купил 118 участков земли

Нардеп Александр Трухин, угодивший в пьяную аварию, купил 118 участков земли
11689 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народный депутат от партии «Слуга народа» Александр Трухин, угодивший в скандал с пьяной аварией, задекларировал 118 земельных участков. Об этом стало известно из его декларации.

Согласно ежегодной декларации за 2020 год у политика в собственности находятся 118 земельных участков общей площадью 113,7 гектара в поселке Андреевка, которые он приобрел в период 2015-2020 годов.

Квартира в Днепре площадью 98,6 кв.м записана на Наталью Трухину. Его жене Лилии Трухиной принадлежит квартира в Днепре площадью 120,6 кв.м. На праве аренды Трухин задекларировал паркоместо площадью 15,8 кв.м, которое принадлежит Николаю Трухину, вероятно, отцу нардепа.

Также Трухин арендует отельный номер в отеле «Киев» площадью 17,5 кв.м и квартиру, которая принадлежит Ирине Смитюх. Впрочем, площадь квартиры не указана.

Нардеп арендует с 2019 года автомобиль Volkswagen Touareg (2018), стоимость которого составляет 2,5 млн гривен. Отметим, что СМИ писали о том, что в ДТП Трухин был на м Audi A8, однако такого авто нет в его декларации. Это может свидетельствовать о нарушении правил декларирования.

В ВР парламентарий получил 491 тыс. гривен зарплаты, а также 231 гривну процентов в «ПриватБанке».Нардепу принадлежит ружье МЦ8, которое он приобрел в 2018 году.

Трухин хранит наличными почти 21 млн гривен. Еще 150 тыс. гривен он хранит на банковских счетах.  Особо интересно, что родители подарили Трухину в 2019 году 22 млн гривен наличными.

Политик стал нардепом по избирательному округу №40 (Днепропетровская область).  Он заместитель председателя комитета ВР по вопросам бюджета.

До этого был председателем  наблюдательного совета ЧАО «ПРХ» (Полтаварыбхоз). Основатель ФГ «Фиана» и «Экодобробут», ООО «Ферко Украина», ООО «Андреевка Агро».

В 2015 году был избран депутатом Полтавского областного совета от «МЧП» по округу №6 (Глобинский район). Являлся членом БПП. В 2016 году не присутствовал ни на одном заседании земельной комиссии Полтавского облсовета, в которую входил.

368.media

Теги: Александр Трухин,Александр Трухин авария,Александр Трухин депутат,Трухин авария,Трухин ДТП,Александр Трухин новости

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео