Депутат Киевского облсовета Левченко хранит 18 млн гривен наличными

Депутат Киевского облсовета Левченко хранит 18 млн гривен наличными
9602 ПЕРЕГЛЯДІВ

Одиозный депутат Киевского областного совета от «Слуги народа» Сергей Левченко, которого считают причастным к ДТП на незадекларированном авто с пострадавшим ребенком, задекларировал наличными около 18 млн гривен в различной валюте. 

Согласно документу, у Левченко 88 тыс. долларов, 179 тыс. евро, а также 10 млн. гривен. При внушительных сбережениях, доход у Левченко весьма скромный. В 2020 году он заработал 76,4 тыс. гривен, которые он получил в собственной фирме ООО «КНЗС». Ему принадлежат корпоративные права на компании «Диамант» в столице, а также «Ломбард» и «Еврозолото» в Донецке.

У Левченко пять земельных участков: площадью 1000 кв.м в Киеве, стоимость которого 950 тыс. гривен, площадью 934 кв.м в Ясинуватском районе, площадью 618 кв.м в Старобельске, а также два земельных участка в Киеве площадью по 1000 кв.м, которые он приобрел в 2020 году. Также ему принадлежит жилой дом в Киеве площадью 392 кв.м, который он приобрел в 2020 году за 8 млн гривен, квартира купленная в 2020 году площадью 65,4 кв.м в Харькове, апартаменты в Ялте площадью 52,2 кв.м, которыми он владеет с 2013 года, нежилое помещение в Донецке, площадь которого не указана, апартаменты в Турции, которыми он владеет с 2008 года, квартира в Донецке, которой он владеет с 2011 года, жилой ом площадью 281 кв.м, которым он владеет с 2011 года, а также жилой дом в Старобельске, площадь которого не указана.

Кроме того, с 2016 года он владеет жилым домом в Киеве площадью 493 кв.м и квартирой в Харькове площадью 79,9 кв.м. Ездит политик на Range Rover Evoque (2012), который он приобрел в 2018 году. Также Левченко задекларировал золотые часы с бриллиантами «Ягуар». Напомним, против Левченко открыли уголовное дело за вероятный наезд на 5-летнего ребенка, наказание за которое политику удалось избежать.

368.media

Теги: ООО «КНЗС»,ООО КНЗС,КНЗС,Украина,Україна,Харьков,Донецк,Сергей Левченко,Левченко,Слуга народа,Ломбард,Еврозолото,ДТП,Киев,Київ,Старобельск,Слуга народа Сергей Левченко,Слуга народа Левченко
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео