Члени конкурсної комісії САП за квотою ВРУ відстояли Незалежність України вад зовнішнього втручання

Члени конкурсної комісії САП за квотою ВРУ відстояли Незалежність України вад зовнішнього втручання
9687 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

«Щира» міжнародна допомога

                Останні події в Афганістані наочно довели, чого варті пишномовні слова про «щиру» і «бескорисну» міжнародну допомогу і стурбованість партнерів корупцією в Україні.

         Члени конкурсної комісії, обрані Верховною Радою України, впродовж 8 місяців зтримували натиск зовнішніх ворогів, які дискредитували конкурс за допомогою ЗМІ, розповсюджували наклепи у Фейсбуці, поливали брудом членів комісії від ВРУ. І все заради того, щоб довести, що ВРУ нічого не варта, не спроможна делегувати доброчесних кандидатів, а Офіс Президента України активісти взагалі подали українському суспільству як гніздування корупційних птахів.

         Насправді псевдоантикорупційні активісти турбувалися не про запобігання корупції, а про набивання власних кішеней від довгих грантових майже кокаїнових доріжок.

         Від неочікуваної втрати монополії на членство в усіляких відборах прокурорів, детективів і голів антикорупційних державних органів, чому нарешті поклав край хоч один з усіх президентів України – В. Зеленський, активісти не стримують своєї ненависті до всього того, що може дійсно подолати корупцію. А чим же тоді грантовики будуть займатися? Тривалий процес такої боротьби – це в їх же інтересах.  Чим довше буде корупція квітнути в нашій державі, тим товстіше буде гаманець у грантовиків.

Обмовки по Фрейду

Підтвердженням намірів зовнішнього втручання в справи суверенної України, та  зриву цих планів членами конкурсної комісії від ВРУ, є щойно розміщена стаття «Европейької правди» під назвою з вітчайдушним натяком міжнародників на останню спробу вплинути на суспільство і змусити підкоритися саме їм, а не рахуватися з думкою українців, і тим самим поставити Верховну Раду на коліна:

Коротко про зміст листа (якого насправді ніхто не бачив!) та наші коментарі до нього. В листі до Венедіктової  Члени конкурсної комісії від Ради прокурорів – їх, нагадаємо – чотири (Нона Цоцорія, Роман Куйбіда, Драго Кос, Томас Фаєрстоун), нібито пишуть про:

«непонятные позиции некоторых членов комиссии по поводу добродетельности некоторых кандидатов»;

Вочевидь, автори цього листа (якщо це саме вони написали його), вважають зрозумілими тільки свою позицію. Позицію інших членів комісії вони апріорі вважають незрозумілою. Ми звернули увагу на те, що автори листа навіть не припускають того, що між ними чотирма можуть бути розбіжності в поглядах на кандидатів, тобто вони діють не як незалежні окремі  члени комісії з власною думкою, але діють командою, яка повинна привести до фіналу свого, тільки ними визначеного на горі кандидата. І цей їхній лист до генпрокурора – яскраве тому підтвердження:

"Эти признаки ненадлежащего влияния заставили нас серьезно усомниться в том, можем ли мы продолжать участвовать в работе комиссии»;

І знов обмовка по Фрейду. Міжнародники тут хочуть, щоб вплив був належним. Власне, що і потребувало доказу. Тільки, що таке, на їх думку – належний вплив, вони не пояснюють. Но читачі вже здогадалися, що належним вплив може бути тільки з боку членів комісії від Ради прокурорів, адже «вплив» взагалі – це не про конкурс.

З якою метою мутите воду, містери і місис Члени комісії?

"Несмотря на все проблемы, работа комиссии продвигается вперед и, как мы надеемся, близка к завершению»;

Так що ж Ви воду мутите, містери і місис Члени комісії?

«Мы также надеемся, что вы поможете нам в обеспечении добродетели и независимости комиссии», - просять Венедіктову «незалежні» члени конкурсної комісії за квотою Ради прокурорів, які проголосили на весь світ себе вільними від будь якої допомоги. Боїмось навіть подумати, що це є натяком на розпил коштів, виділених міжнародними партнерами для прокуратури.

Ну, і на останок, у листі автори листа до Венедиктової лякають всіх призупиненням безвізу для України, що так схоже на риторику Шабуніна. Тож, не здивуємся,  якщо це саме він складав цю писульку.

Члени комісії від ВРУ чесно виконують свою роботу

Ну, а члени комісії від Ради прокурорів продемонстрували своїм листом, що вони не схвалюють незалежність членів комісії, обраних Верховною Радою, тобто – незалежність України взагалі.

Це означає, і як свідчать коментарі українців під опублікованою статтею, члени конкурсної комісії від ВРУ роблять все вірно. Адже за всі роки незалежності України, такої самостійності в прийнятті своїх рішень, як демонструє нам непідкупна частина комісії, яка не отримує ні грантів, ні шалених коштів за відповідну роботу за кордоном, ще не було!

Тож слід подякувати як Верховній Раді, так і членам комісії від ВРУ, за їхню витримку і не скорення зовнішньому втручанню.

 

Казимир і Кіндрат Бездонні

 

Теги: Обмовки по Фрейду,Фрейд,Украина,Україна,САП,Незалежність України,День Незалежності України,ВРУ,ВР, Верховна Рада,Верховна Рада України, Верховная Рада,Верховная Рада Украины,Члени конкурсної комісії САП,конкурсна комісія САП,Офіс Президента України,Офіс Президента ,ОП,ОПУ, Офис Президента,Офис Президента Украины, Ірина Венедіктова,Венедіктова,Венедиктова,Ирина Венедиктова ,ГПУ Ирина Венедиктова,Генеральный прокурор Ирина Венедиктова,Ирина Венедиктова Википедия,Рада прокурорів,Рада прокурорів ,Рада прокурорів України,Нона Цоцорія, Роман Куйбіда, Драго Кос, Томас Фаєрстоун,Цоцорія, Куйбіда, Кос, Фаєрстоун
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео