Гамарра Капуняй Карлос Альберто - чому перуанський нарко-король досі залишається непоміченим українськими правоохоронцями?

Гамарра Капуняй Карлос Альберто - чому перуанський нарко-король досі залишається непоміченим українськими правоохоронцями?
19126 ПЕРЕГЛЯДІВ

В стрічках новин українських інформаційних сайтів доволі часто зустрічаються повідомлення про затримання правоохоронцями окремих осіб та угруповань, що займались виготовленням, контрабандою чи реалізацією наркотичних речовин. Ще більш наповненими такого роду новинами є офіційні сайти МВС, СБУПрокуратури та інших правоохоронних органів.

Так, наприклад, трохи більше місяця тому, 23 липня, українські ЗМІ з посиланням на правоохоронців масово повідомляли про затримання Національною поліцією членів транснаціонального наркоугруповання та вилучення понад 368 кілограмів героїну. Загальна вартість вилученої партії забороненої речовини героїну за цінами "чорного" ринку становила понад 1 мільярд гривень. Звісно, партія велика і спецоперація поліції заслуговує на увагу та похвалу, а також на широкий розголос у ЗМІ, що й відбулось. До того ж, слід відзначити, що й самі правоохоронні органи приклали максимум зусиль, щоб одні на перед інших відзначити свою значимість у цій справі.

Ось наприклад ефектне відео спецоперації від Національної поліції:

А це вже Генеральний прокурор Ірина Венедіктова на своїй сторінці у Фейсбук повідомила про цю, дійсно важливу і масштабну спецоперацію:

Також варто згадати і про виявлення більше 1 тонни героїну співробітниками Управління СБУ у Львівській області, Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ та головного відділу БКОЗ СБУ у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури. Нагадаємо, справа стосується чотирьох іноземців, організували переправу тонни героїну з Пакистану в Україну на судні, яке прибуло у порт Одеси наприкінці грудня 2020 року. Наркотики приховували у контейнерах серед продуктів харчування. Згодом їх транспортували на територію Львівщини. А там уже правоохоронці довели справу до логічного завершення і 29 червня справу було скеровано до Суду - про це повідомляє Офіс генпрокурора.

 

І такі викриття наркоторговців в нашій державі відбуваються мало не щодня різними правоохоронними органами та із різними об'ємами вилучених наркотичних речовин. І про це, як ми вже зазначали, нам/суспільству швидко одні наперед других звітують керівники та прес служби СБУ, Поліції, ГПУ…    

Це звісно, добре - маємо на увазі затримання наркодилерів та виявлення і вилучення наркотиків. І навіть повідомлення прес служб та керівників правоохоронних органів, які часто несуть у собі через міру піар-ний характер - є також позитивною рисою виявлення злочинності в нашій державі. Нехай хоч щогодини звітують про виявлення злочинців аж до повного їх знищення - головне щоб це відбулось!!!

Та цього, знищення злочинців, нашій державі напевне прийдеться чекати ще не одне десятиліття і цьому є дуже багато пояснень... Серед яких чи не найголовніше - те, що певних і найголовніше найпотужніших та наймасштабніших злочинців наші правоохоронні органи чомусь сліпо не бачать або бачити не хочуть?!... Особливо це стосується в напрямі контрабанди та торгівлі наркотичними речовинами, зокрема - героїном. І це, попри вище наведену позитивну динаміку виявлення нарко-торговців.

Так, в нашій державі вже мало не два десятиліття процвітає королівство контрабанди-наркоторгівлі, зокрема героїном на чолі із вихідцем з Перу Гамарра Капуняй Карлос Альберто. І масштаби його оборудок з наркотиками в рази більші за вище описані виявлення 348 кг і 1 тонни героїну. Його річний об'єм контрабанди героїну до ЄС та торгівля цим наркотиком в Україні давно вже перевищує десятки тонн, і це лише приблизні цифри які час від часу спливають від його оточення ручних нарко-дилерів.  

Гамарра Капуняй Карлос Альберто

Щоб зрозуміти, наскільки Гамарра Капуняй Карлос Альберто комфортно себе почуває в Україні будучи перуанцем слід навіть звернути увагу на придбані ним земельні участки під будівництво кафе та для ведення іншого бізнесу. Все це  для прикриття основного виду діяльності - торгівлі наркотиками, зокрема у величезній кількості героїном.

Щоб вільно почувати себе в нашій державі і візуально приховувати свій чорний бізнес на смертях українців Гамарра Капуняй Карлос Альберто заснува та зареєстрував більше трьох десятків підприємств які займаються різноманітною діяльністю. Ось деякі з них:

ТОВ "БОРДЖИА" Код ЄДРПОУ 31605586 - види діяльності:

68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

28.29 Виробництво інших машин і устатковання загального призначення, н.в.і.у.

77.39 Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів, н.в.і.у.

52.10 Складське господарство

68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна

68.32 Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту

ТОВ "УНІГЕЙМЗ" Код ЄДРПОУ 32486933 - види діяльності: 

32.40 Виробництво ігор та іграшок

28.29 Виробництво інших машин і устатковання загального призначення, н.в.і.у.

25.61 Оброблення металів та нанесення покриття на метали

25.62 Механічне оброблення металевих виробів

77.39 Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів, н.в.і.у.

62.09 Інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем

ТОВ "БКР" Код ЄДРПОУ 35139976 - види діяльності:

68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (основний)

68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна       

 ТОВ "ТОПОЛЬ-С" Код ЄДРПОУ 34596187 - види діяльності:

41.10 Організація будівництва будівель (основний)

Інші:

43.99 Інші спеціалізовані будівельні роботи, н. в. і. у.

52.10 Складське господарство

68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна

68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель

… І таких фірм, як ми вже зазначали більше 30-ти. Кожен хто зверне увагу на кведи(вид діяльності), то з легкістю зрозуміє, що такої форми підприємства комфортно підходять для маскування зберігання та транспортування наркотиків. До речі, про його криваву діяльність на смертях людей, на торгівлі наркотиками відомо в державі давно, тільки от затримати його й досі ніхто з правоохоронців не наважився!!! Але чому: вдало маскується, вміє договорюватись та ділиться прибутком? Чому? Чому його досі не затримали?!...

На даний час щодо Гамарра Капуняй Карлос Альберто вже вирішується питання по його перебуванню в Україні, по його в’їздах та виїздах в нашу державу. Також в Іспанії, громадянство якої у нього є -  розглядається питання позбавлення його паспорта цієї країни. Щодо Іспанії,  то поштовх може йти від впливових перуанських виробників кокаїну по причині, що Гамарра Капуняй їх на протязі довгого часу обманює.

P.S. Поки українські правоохоронці зволікають - від його героїну помирають і вже померли тисячі, сотні тисяч наших громаднян. І скільки б не піарились правоохоронці на відкритті різних партій наркотиків : доки не буде зупинено  Гамарра Капуняй Карлос Альберто - доти в Україні героїн буде продаватись так само легко, як і молоко… і так само швидко від нього вмиратимуть українці! …  

Теги: Гамарра Капуняй Карлос Альберто,контрабанда ,наркотики,героїн,Генеральний прокурор Ірина Венедіктова,Ірина Венедіктова,Контрабанда героїну,наркоторгівля,Карлос Альберто,Португалец Гамарра Капуняй Карлос Альберто

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео