Celebrity Awards 2021 - проект для амбіційних та цілеспрямованих українців. Розпочато набір номінантів

Celebrity Awards 2021 - проект для амбіційних та цілеспрямованих українців. Розпочато набір номінантів
18380 ПЕРЕГЛЯДІВ

Проект для амбіційних, цілеспрямованих, сильних, духовно багатих та відомих українців - Celebrity Awards 2021 розпочинає набір номінантів. 

Цього року зірки зберуться у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України, що  славиться своєю історією, архітектурою та великим концертним залом, що може прийняти більше тисячі гостей. Святкування  відбудеться 1 жовтня о 17:00.

Премії отримають видатні особистості 2021 року, які досягли успіху у сфері бізнесу, державної служби, мистецтві та fashion індустрії. Подарунки від партнерів, святковий фуршет, зіркові знайомства, фотозони та дійсно успішні люди України зберуться в одному місці, щоб провести вечір разом. 

На заході будуть присутні ЗМІ - партнери (телеканали Мьюсік бокс, правда тут, 33 телеканал, 1+1, fashion tv, allatra tv, телеканал прямий та інші), відомі блогери, фотокореспонденти та представники глянцевих українських і міжнародних видань. 

До складу поважного жюрі проекту цього року ми включили особистостей, які дійсно знають, що таке особистісний ріст та бренд, бо їх зустрічатиме вся країна.

Кожен номінант матиме можливість не тільки поспілкуватись з зірковими тренерами та експертами, а і стати частиною великого дійства, яке відбудеться у самому сердці столиці навпроти неймовірного та романтичного Маріїнського парку. Захід широко підтримується у дипломатичному колі, тому представники інших держав будуть присутні на урочистій церемонії, а деякі з них вручать нагороди та подарунки особисто на сцені перед тисячею глядачів. 

Родзинкою свята стане виступ відомих українських артистів та шоу-програма, яка не залишить жодну людину без заряду позитивних емоцій на цілий рік. 

Celebrity Awards - це справжня подія, яка залишиться в історії України, адже цей проект створений, щоб показати талант, красу, успіх та досягнення українців, заявити про них усьому світу та відзначити тих, хто плідно працював впродовж року і став гордістю країни. 

Ми запалюємо зірки, і у 2021 р. чекаємо на Вас у перший день жовтня на урочистій церемонії (Balck Tie) для того, щоб крокувати червоною доріжкою та створювати атмосферу успіху навколо.

Регистрация и заявки на участие в премии подавать на сайте:

                                       celebrityawards.info

Теги: Celebrity Awards 2021,Celebrity Awards ,Украина,Україна,Центральний будинок офіцерів Збройних сил України,Центральний будинок офіцерів ,будинок офіцерів Збройних сил України,Збройні сили України,ЗСУ,33 телеканал, 1+1, fashion tv, allatra tv, телеканал прямий,Маріїнський парк,Balck Tie
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео