Александр Чмыхалов - в Ростовской области задержали очередного начальника ГИБДД, который «отмазывал» друзей от ответственности за вождение в пьяном виде

Александр Чмыхалов - в Ростовской области задержали очередного начальника ГИБДД, который «отмазывал» друзей от ответственности за вождение в пьяном виде
18747 ПЕРЕГЛЯДІВ

При обыске в его доме были обнаружены оружие и драгоценности, а также занимательный портрет

Очередное громкое уголовное дело в отношении сотрудников Госавтоинспекции расследуется в Ростовской области. Как сообщают местные средства массовой информации, задержан начальник отдела ГИБДД по Миллеровскому району Александр Чмыхалов и ряд его подчиненных. Им вменяется превышение должностных полномочий и подстрекательство к совершению преступления.

По данным telegram-каналов, знакомые Чмыхалова, попавшиеся за рулем в нетрезвом виде, звонили главному районному гаишнику и просили им помочь, после чего Чмыхалов звонил своим подчиненным и давал указания отпустить нарушителей.

При обыске в доме Чмыхалова было обнаружено оружие, в том числе автомат, и многочисленные драгоценности. Фотографии всего этого добра, сделанные в жилище служителя закона, опубликовал telegram-канал «Выстрел в голову». На одной из них запечатлена картина на которой похожий на Чмыхалова гаишник стоит в фуражке с золотой цепью на фоне черного внедорожника Land Cruiser, а в небе гордо летит орел.

В Ростовской области задержали очередного начальника ГИБДД, который «отмазывал» друзей от ответственности за вождение в пьяном виде

Напомним, 20 июля был задержан глава управления ГИБДД по Ставропольскому краю Алексей Сафонов. Согласно материалам уголовного дела, он организовал деятельность преступной группы, участники которой продавали перевозившим различные грузы на территории региона дальнобойщикам пропуска, с помощью которых они могли работать с нарушениями административного законодательства, избегая при этом ответственности. Таким образом, по версии следствия, группа заработала 19 млн рублей.

После этого силовики также наведались с обыском в межрайонный регистрационно-экзаменационный отдел ГИБДД по Новочеркасску.

Согласно версии следствия, его сотрудники получили взятку в размере 190 тысяч рублей от представителя одной из автошкол и еще одного неназванного местного жителя. В обмен на незаконное вознаграждение работники отдела обязались сделать так, чтобы кандидаты успешно сдали практическую часть экзамена по вождению.

vlasti.info

Теги: Ростовская область,Ростов,пьяное вождение,ГИБДД,Сафонов Алексей,Сафонов,Обыски,Оружие,драгоценности,Украина,Україна,Александр Чмыхалов,Чмыхалов
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео