"У меня есть деньги": помощник "слуги народа" предлагал интим-услуги копам в Киеве (видео)

"У меня есть деньги": помощник "слуги народа" предлагал интим-услуги копам в Киеве (видео)
20747 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ростислав Дзундза признался полицейским, что любит мужчин и рассказал им подробности своей личной жизни.

Помощник нардепа от "Слуги народа" Ростислав Дзундза угодил в скандал после того, как предлагал полицейским интим-услуги в Киеве. Видеоролик публикует издание Страна, которое находится под санкциями СНБО.

Известно, что видеоролик с участием Ростислава Дзундзы было снято вечером 24 августа. Помощник нардепа от "Слуги народа" Нелли Яковлевой в общении с полицейскими заявил, что хочет "отс**ть х**" и заявил, что является "не последним человеком в Украине".

Сперва Дзундза спросил у силовиков, голосовали ли они за президента Владимира Зеленского. На реплику снимающего: "А почему сразу мы?", помощник нардепа заявил следующее: "Я хочу отс**ть у кого-то, отс***ть х**".

Позже Ростислав Дзундза, держа бокал вина в руках, признался, что любит мужчин и стал делиться подробностями своей личной жизни. По словам помощника нардепа, его отталкивает "запах женщин".

"Я не последний человек в этой стране. Я заместитель министра экономического развития, я советник первой леди. У меня есть и деньги. Я люблю мужчин, красивых. Имею право", — продолжил Дзундза, общаясь с полицейскими.

Собеседники поинтересовались, кем приходится Дзундзе мужчина, который его сопровождает с бутылкой вина, на что помощник ответил: "Он мне даст на рот, но это не мой парень. У меня есть парень".

Скандал с Ростиславом Дзундзой

На сайте Верховной Рады сказано, что Ростислав Дзундза является помощником народного депутата Украины от "Слуги народа" Нелли Яковлевой на общественных началах. Ростислав Дзундза также является одним из учредителей "Союза католической молодежи".

В комментарии Стране, которая находится под санкциями СНБО, Ростислав Дзундза заявил, что в тот вечер мог быть выпившим. По словам помощника нардепа, в откровенном разговоре с полицейскими он не увидел никакой проблемы и принес извинения, если кого-то обидел.

"Каждый человек имеет право предлагать другому человеку, который достиг восемнадцати лет, что угодно", — заявил Дзундза, комментируя свое интим-предложение полицейскому.

Ростислав Дзундза, общаясь с журналистами, также опроверг информацию о том, что является советником Елены Зеленской и помощником нардепа от "Слуги народа", и добавил, что не имеет никакого отношения к политическим партиям.

"Я общественный деятель, член многих общественных организаций: католических, христианских, проевропейских разных платформ", — резюмировал он в комментарии.

focus.ua

Теги: Киев,Украина,Україна,Київ,скандал, Слуга народа,помощник депутата ,депутат ,полицейский ,полицейские ,Ростислав Дзундза,Дзундза,СНБО, Владимир Александрович Зеленский,Зеленский,Владимир Зеленский Википедия,Владимир Зеленский,Президент ,Президент Украины Владимир Зеленский,Президент Украины ,Президент Украины Зеленский,Президент Владимир Зеленский,Президент Зеленский,Президент України, Президент України Володимир Зеленський, Президент України Зеленський, Президент Володимир Зеленський, Президент Зеленський,Володимир Зеленський,Зеленський,Володимир Зеленський Вікіпедія, Володимир Олександрович Зеленський,ВР,ВРУ, Верховная Рада,Верховная Рада Украины, Верховна Рада,Верховна Рада України,Зеленская,Елена Зеленская,Первая леди Украины Елена Зеленская,Первая леди Украины Зеленская,интим-услуги,интим
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео