Кадочников Сергій Валерійович - оборотень у білому халаті?

Кадочников Сергій Валерійович - оборотень у білому халаті?
21109 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ні для кого не секрет, що в Україні наразі дуже поширений такий тренд, як пластична хірургія. Тисячі наших співгромадян з певних причин кортіють видозмінити зовнішність і звертаються до відповідних спеціалістів - пластичних хірургів. Але іноді результат не виправдовує очікування, адже може постраждати не тільки зовнішність, а й здоров'я, до того ж - за ваші значні кошти.

Величезна кількість пацієнтів постійно стикається з помилками пластичних хірургів, невдалою пластикою і, як наслідок, серйозним стресом. Повсюдне захоплення видозміною власної зовнішності призвело до величезної кількості судових справ, в яких пацієнти або жертви, судяться з лікарями, які зпаплюжили їх тіло та занапастили частину життя. Об’єктивно оцінюючи ситуацію, на теперішній час дуже легко потрапити під скальпель розпіареного спеціаліста при наявності  товстого гаманця, та значно складніше знайти хірурга, який зробить дійсно відповідально та якісно. Вулиці міст, публічні місця та інтернет-паутина усіяна яскравою і багатообіцяючою рекламою пластичної хірургії, кожному кидаються в очі банери та постери, які закликають "вдихнути нове життя у ваш образ”. Але дуже часто стикаєшся з тим, що традиційні рекламні фотографії "до" і "після" власне самі є продуктом оперативного втручання графічних редакторів.

Ну а насправді величезна проблема полягає в неймовірній прибутковості пластичної хірургії. Доходи від цієї новомодної сфери діяольності настільки високі, що за скальпелі взялися лікарі зовсім інших кваліфікацій, навчені лікувати хвороби шкіри або запалення легенів, але мають лише туманне уявлення про те, як удосконалити людську зовнішність.

Чимало розвелося і "хірургів-примар": лікар робить пацієнтці ін’єкцію наркозу, після чого благополучно зникає з операційної, і замість нього за ніж береться хтось інший, який, судячи з результатів подібних операцій, цілком може бути професійним м'ясником

Одним з таких індивідів є у білому халаті є Кадочников Сергій Валерійович. Цей безпринципний чоловік безцеремонно калічить людей, беручи за це величезні гроші і прикривається дешевим піаром своєї красивої сторінки у мережі інтернет:

Про “псевдоякість” його роботи є чинемало відгуків на незаангажованих інтернет поратлах, ось лишень частка з них:

«Сделала осенью мамопластику У кадочникова С.В был птоз и асимметрия пришла с этим запросом, после операции подтяжку доктор решил сделать только по ореоле , что вовсе не решило мою проблему (видимо решил незаморачиваться со швами лишний раз) там где грудь была меньше поставил и имплант больше на 40 мл что теперь большая асимметрия только на другой груди! Доктор не решил не один мой запрос, а консультации сказал что очень «натурально» а по-новому разных грудей предложил мне закачать туда мой жир ещё за 2700€ ! Хиругр который не слышит вас и делает как сам захочет .. потраченные деньги не толстовки зря , а каждый раз расстраиваешься смотря на себя в зеркале ((«

«Кадочников Сергей Валерьевич делал мне джет липосакцию прошлой осенью .Выброшенные деньги. Хирург вообще не слышит , о чем его просят. Просила добавить жира под правый глаз-добавил под левый. Просила убрать жир с коленей, ( кстати стоимость липосакции коленей полностью стоит 1200 евро) убрал чуть чуть сбоку , а цену взял полную. С животом та-же история : с двух сторон прососал две бороздки, а денег взял, как за липосакцию полного живота. Клиника же берет предоплату, а после операции ты в компрессионном белье. А через две недели выясняется, что заплатила ты 4700 евро, за два языка на животе и две полоски на коленях. В клинике virtus чеков об оплате никаких не выдают, так,что доказать вы ничего не сможете!! Будьте бдительны. Ищите других врачей и другие клиники».

Й все це про одну й ту ж людину, ім’я якій - Кадочников Сергій Валерійович.

Враховуючи наше недосконале правосуддя та корупційну систему, стає зрозуміло, чому він досі практикує та не потрапив на лаву підсудних. Цей справжній оборотень в білому халаті у будь-якій розвиненій країні вже давно сидів би за гратами. Сотні його пацієнтів страждають від морального і фізичного дискомфорту, а виправлення пластичних помилок - це зовсім не дешеве та ще й гнітюче задоволення. Остерігайтеся цього, в лапках, "спеціаліста" - Кадочников Сергій Валерійович -  і не довіряйте йому своє тіло, яке неодмінно може бути знівечене?...

plastic-surgery-doctors.com

Теги: Кадочников Сергій Валерійович,Кадочников Сергій ,Кадочников ,оборотень у білому халаті,оборотень ,білий халат,лікар,Украина,Україна,Одесса,пластична хірургія,пластическая хирургия,пластика,хирургия,Пластические хирурги,хирурги,хирург,пластический хирург,хірург,Хірурги ,пластичний хірург,пластичні хірурги,медицина,Хірургія,хірургія,хірургічні втручання,пластическая операция,Пластика,операции,операция, пластический хирург,краса,псевдоякість,Кадочников Сергей Валерьевич,Кадочников Сергей ,Одеса,клиника virtus,virtus,Virtus,Хирург ,Хірург, пластична хірургія
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео