«Я люблю чоловіків, красивих» - Ростислав Дзундза пропонував поліцейським інтим (ВІДЕО)

«Я люблю чоловіків, красивих» - Ростислав Дзундза пропонував поліцейським інтим (ВІДЕО)
85481 ПЕРЕГЛЯДІВ

У стані алкогольного сп’яніння радник першої леді України Ростислав Дзундза заявляв про свою любов до чоловіків і про те, що він – не остання людина в країні

Прямий повідомляє про те, що цей інцидент стався ввечері 24 серпня в центрі Києва, неподалік Європейської площі. На кадрах чоловік у стані алкогольного сп’яніння з келихом у руках розповідає поліціянту, що йому подобаються чоловіки. Крім того, він називає себе «не останньою людиною в цій країні».

«Я не остання людина в цій країні. Я заступник міністра економічного розвитку, я радник першої леді. У мене є і гроші. Я люблю чоловіків, красивих. Маю право», — заявив чоловік.

Цим чоловіком виявився Ростислав Дзундза. Цей факт він сам підтвердив журналістам.

Ростислав Дзундза — колишній радник міністра економічного розвитку України (2016−2017 рр.), помічник нардепки від «Слуги народу» Неллі Яковлєвої на громадських засадах, один із засновників громадської організації «Союз католицької молоді» та очільник організації «Бюро соціальних та політичних розробок».

Також він активно ділиться у соціальних мережах світлинами з першою леді Оленою Зеленською та самим президентом України.

Фото: Прямий
Фото: Прямий

Дзундза підтвердив, що на відео саме він, однак запевнив, що ніяк не пов’язаний із політикою.

«Я те відео не бачив і бачити не хочу. Я не маю ніякого стосунку до політичних партій. Я громадський діяч, член багатьох громадських організацій: католицьких, християнських, проєвропейських різних платформ», — сказав він.

Також Дзундза пояснив, що «кожна людина має право пропонувати іншій людині, яка досягла 18 років, що завгодно». За словами чоловіка, він був напідпитку, оскільки святкував 30-річчя Незалежності України.

Тарас Березовець прокоментував ситуацію у Фейсбук: «Я був переконаний, що зашквар прес-секретаря президента пана Нікіфорова ніщо не здатне перебити! Але як я помилявся!»

wz.lviv.ua

Теги: Ростислав Дзундра ,Дзундза ,Ростислав Дзундза відео,Ростислав Дзундза скандал,Дзундза скандал

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео