Из «ОПЗЖ» в «НАШИ» или яйца в разные корзины

Из «ОПЗЖ» в «НАШИ» или яйца в разные корзины
326941 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Украине с наступлением осени-2021 начинается активный политический сезон. Эксперты говорят о обострении социального положения в стране из-за повышения тарифов для населения властью Зеленского и «слугами народа». Конечно же этим воспользуются политические силы, настроенные оппозиционно по отношению к действующей власти. 

4 сентября Евгений Мураев, лидер партии «Наши» заявил о старте своего турне по Украине в поисках новой формулы страны. У него президентские амбиции. Начал он свой путь с того, что будет топтаться на избирательном поле партии «Оппозиционная платформа - За жизнь», претендующей на роль главной силы «Юго-Востока». Мураев уже начал приглашать к себе в партию людей Оппоплатформы. 

Экс-нардеп решил начать с Восточных областей, где у ОПЗЖ самый высокий рейтинг. Встретился с городским головой г. Кременная Луганской области Владимиром Струком, которого выдвигала на местных выборах 2020 ОПЗЖ (Мураев и Струк были парламентариями 7-ого созыва, состояли во фракции  Регионов). Вместе с мэром на встрече были местные  депутаты ОПЗЖ Кременской ОТГ: Инна Боярская, директор районного ДК и Олег Мажуго, числится руководителем молодёжки ОПЗЖ. После продолжительного разговора Струк взял обязательно помогать, в том числе финансово, Евгению Мураеву в регионе, а присутствующие депутаты уже начали подбирать для него людей в команду. 

Евгений Мураев ставит перед собой задачу развалить оппозиционную партию За жизнь. В кулуарах упорно говорят, что на реализацию этой задачи деньги лидеру «Наши» даёт Ринат Ахметов. А Струк очень близок с человеком олигарха экс-нардепом Татьяной Бахтеевой. 

Справка: Владимир Струк на парламентских выборах 2020 в Луганской области одновременно помогал партии «Европейская Солидарность» Петра Порошенко и «Батькивщина» Юлии Тимошенко. Так что опыт разлаживания яиц в несколько корзин одновременно есть.

Автор: Евгений Муравчик

Теги: ОПЗЖ,Владимир Струк,Евгений Мураев,Оппозиционная платформа - За жизнь

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео