Михайло Кулиняк: «Недопустимо паплюження виборів директора «Мистецького арсеналу» та знищення культурних цінностей нашої держави!». Відеозвернення

Михайло Кулиняк: «Недопустимо паплюження виборів директора «Мистецького арсеналу» та знищення культурних цінностей нашої держави!». Відеозвернення
314616 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 8 вересня о 13:00 розпочалось засідання конкурсної комісії, на якому мають обрати нового директора "Мистецького арсеналу". Нагадаємо, сьогоднішнє голосування буде повторним, адже попереднє, 6 липня - не визначило переможця. Тоді жоден з кандидатів не зміг набрати необхідної кількості голосів - п'ять, лідером із 4-ма голосами був Михайло Кулиняк.

На перший погляд, за посаду керівника “Мистецького арсеналу” точилась серйозна та напружена боротьба... Проте - це лише на перший погляд, адже і кандидати, і суспільство, і безліч діячів культури прекрасно розуміють, що перемога дістанеться Олесі Лютій-Островській. І перемога ця буде явно не заслуженою, а фіктивною, адже весь конкурс нагадує ніщо інше як пряму, червону доріжку для Лютої-Островської на посаду керівника “Мистецького арсеналу”. З цього приводу до громадськості звернувся один із кандидатів Михайло Кулиняк.

Варто підкреслити, що з приводу такого відвертого та нахабного паплюження конкурсу на посаду директора “Мистецького арсеналу” одна із кандидатів  Наталія Заболотна зняла свою кандидатуру.

"Не бачу жодного сенсу брати участь у черговому конкурсі-фарсі на посаду директора Мистецького Арсеналу! Адже очевидно, що «переможеця призначена» заздалегідь!", - повідомила Наталія Заболотна.

Також слід зазначити, що Олеся Островська-Люта заручилась підтримкою  колишнього директора Довженко-центру - Івана Козленко, який на своїй сторінці у Фейсбук, у блогах, статтях  інтернет-видань активно займався просуванням “своїх” кандидатів і очорненням  конкурентів. Проте, сам Козленко замішаний у ряді махінацій та являється фігурантом кримінальних справ, про це повідомляється у журналістському розслідуванні. 

І ось, тепер, уже сьогодні Олеся Островська-Люта переможе у конкурсі-фарсі, що дозволить їй на пару із Козленко взятись за нищівне знищення культурної спадщини, а також ввести в дію цілий ряд грабіжницьких махінацій української культури.

Чи цього хоче громадськість??? - Звісно, що ні!!! Але чи хвилює це членів комісії і всіх хто причетний до фіктивної перемоги Островської-Лютої???

Впевнені, що ні!!! Хоча, можливо в останній момент в когось із них таки пробудиться совість, совість - перед Україною, народом України і нашою культурною спадщиною?!... 

Довідка: У повторному конкурсі на посаду директора “Мистецького арсеналу” участь беруть шість кандидатів. Про це 17 серпня повідомила пресслужба Державного управління справами. Кандидатами зареєстровано: Ярослава Биструшкіна, Ольгу Босак, Аллу Демура, Михайла Кулиняка, Оксану Мельничук, Олесю Островську-Люту.

У склад конкурсної комісії, яка обиратиме нового директора, входять: Олег Векленко (професор кафедри графічного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв), Гліб Вишлінський (член Ради з питань розвитку МА), Євген Бистрицький (вчений-філософ), Олександра Коваль (директорка Українського інституту книги), Наталія Кривда (професорка кафедри української філософії та культури КНУ ім.Шевченка), Мирослава Лубківська (журналістка, ведуча програми “UA:Перший”), Ірина Подоляк (заступниця Міністра культури, молоді та спорту України 2019–2020 рр.), Ахтем Сеітаблаєв (режисер, актор), Тетяна Філевська (креативна директорка Українського Інституту).

Читайте також ↓

Теги: Михайло Кулиняк, вибори директора «Мистецького арсеналу»,Мистецький арсенал, Мистецький Арсенал вибори,Наталія Заболотна,Олеся Островська-Люта,Іван Козленко

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео