ДБР: На вінницькій “Сотці” податківці дахували розлив лівої горілки “Шалом”

ДБР: На вінницькій “Сотці” податківці дахували розлив лівої горілки “Шалом”
37729 ПЕРЕГЛЯДІВ

Директорка фірми “Сотка”, яка розміщена на території колишнього Вінницького лікеро-горілчаного заводу, організувала розлив “лівої” горілки. Напої під назвами “Шалом”, “Величальна” та “Келих мудрості” продавали нижче ринкових цін, по 55 гривень за пляшку. Слідчі ДБР стверджують, що все виробництво і реалізацію горілки дахував начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПС  у Вінницькій області.

Про це йдеться в Ухвалі Вінницького міського суду

 

Правоохоронці зауважують, що  до незаконного виготовлення горілки причетний начальник Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, який є  уродженцем села Чернятин Калинівського району Вінницької області. Чиновник, який мав би контролювати обіг підакцизних товарів, сам забезпечував безперешкодне функціонування потужностей ТОВ «Сотка-7», ввезення на територію підприємства матеріалів, необхідних для виготовлення горілки, вивезення готової продукції, а також безперешкодну реалізацію “лівака” з магазину, що знаходиться на території самого заводу. Для цього йому потрібно було лише дати вказівки працівнику податкової з числа «довірених», який знаходиться на акцизному пості. Той мав просто не реагувати під час вчинення протиправних дій.

Кому ж “Келих мудрості” залив очі?


В реєстрі декларацій на сайті НАЗК є декларація  начальника управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПС  у Вінницькій області. Це  Середюк Олег Вікторович. Місцем його реєстрації вказано Чернятин Калинівського району, що збігається з даними судової ухвали.


Згідно декларацій він займає посаду начальника управління, як мінімум з 2015 року. 
Кримінальне провадження щодо протиправних дій податківця ДБР відкрило наприкінці 2019 року, а уже у 2020 році, згідно з декларацією, Олег Середюк переїхав у новий будинок, який оформлений на родичів.

 

“Шалом” у церкві московського патріархату


А що ж це за “Сотка-7”, яка так спритно торгувала “ліваком”? Відповідно до інформації аналітичної системи You control директоркою підприємства є Тетяна Бездітна. Вона ж є засновницею релігійної громади церкви московського патріархату.  


Пляшки для розливу лівої горілки купувались у львів’ян. А етикетки та картонну тару виготовляв директор вінницького ТОВ “Основа-Вінниця” (зареєстровано по вулиці Некрасова, 127).
Горілку розвозили по усій Україні та реалізовували за готівку, не сплачуючи податків.


Відповідно до інформації аналітичної системи You control, одним з засновників  фірми  “Сотка-7” є екс-нардеп від Партії регіонів Григорій Калетнік. Йому належить 27% підприємства. Ще  50% фірми належить кіпрському офшору SAMESIA LTD.


Все інше - у власності фірми “Власта плюс”, бенефіціаром якої є Галина Калетнік, яка є дружиною Григорія Калетніка.

Завод-привид

Підприємство “Стока-7” зареєстровано за адресою колишнього Вінницького лікеро-горілчаного заводу. Йому належить більшість приміщень, а нещодавно на фірму зареєстрували майже гектар землі на території заводу.

Минулого року Фонд Держмайна  виставив на продаж   626, 2 кв.м.  приміщень  з прибудовами на території колишнього Вінницького лікеро-горілчаного заводу. 
Всього на території колишнього заводу на вулиці Нанесена, 7 у Вінниці згідно з державним реєстром нерухомості зареєстровано  7, 7302 кв.м. 


Земельна ділянка під приміщеннями, які продає Фонд держмайна на кадастровій карті не позначена. 

У 2007 році Державне підприємство “Вінницький лікеро-горілчаний завод” розпочало процедуру банкрутства. А ще у 2005 році на підприємстві працювало близько 100 працівників і воно запускало у виробництво нові види горілки. Цікаво чи знайдуться покупці на залишки приміщень і без оформленої під ними землі? 

deputaty.in.ua

Теги: Середюк Олег Вікторович,Тетяна Бездітна,Григорій Калетнік,Сотка-7,фірма Сотка-7,фірма Сотка,Галина Калетнік,податківці ,горілка Шалом,ДПС у Вінницькій області,вінницький лікеро-горілчаний завод,Украина,Україна,Середюк,Середюк Олег,Бездітна,Калетнік,ДПС, Вінницька область,Вінниця,Винница, Винницкая область,SAMESIA LTD,Вінницький лікеро-горілчаний завод
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео