Радника віце-прем’єр-міністра Уруського Олександра Немчина з сином підозрюють у корупції

Радника віце-прем’єр-міністра Уруського Олександра Немчина з сином підозрюють у корупції
27657 ПЕРЕГЛЯДІВ

Подільський суд Києва помістив під нічний домашній арешт менеджера з надання кредитів Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 21 серпня.

Подільське управління поліції Києва з січня цього року веде розслідування за фактом того, що перший заступник голови правління ДІФКУ, заступник голови правління ДІФКУ, а також начальник відділу публічних закупівель ДІФКУ налагодили протиправний механізм вимагання та одержання неправомірної вигоди від фізичних та юридичних осіб за надання в оренду приміщень, які належать на праві власності та перебувають в управлінні ДІФКУ. Зокрема, наразі посадовці начебто вимагають по 28 тисяч гривень хабара щомісячно поза офіційними платежами за оренду приміщення у місті Хмельницький по вулиці Героїв Майдану, 12.

У межах цього кримінального провадження 8 червня 2021 року розпочато розслідування також за фактом того, що радник на громадських засадах першого віце-прем’єр-міністра і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського — Олександр Немчин, член правління ТОВ «Український центр інноваційного розвитку», директор ТОВ «УЦІР», а також син радника міністра вимагають від підприємця неправомірну вигоду для себе і третіх осіб за вплив на посадових осіб Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Хабар начебто вимагають за підписання посадовими особами «Меморандуму» про подальшу співпрацю з ДІФКУ і виділення кредитних коштів для вирощування ягідних культур суниці, лохини та малини на території Київської області, а також отримання фінансування для провадження інноваційних технологій — переробки ягідних культур.

У червні цього року до  ДІФКУ звернувся підприємець з інноваційним проектом «Завод по переробці продуктів харчування, вакуумно-сублімаційна сушка, шокова заморозка IQF». Працівник ДІФКУ дав контактний номер мобільного телефону члена правління ТОВ «УЦІР», який познайомив підприємця з Олександром Немчиним, який представився радником віце-прем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського. Радник міністра нібито повідомив, що має можливість вплинути на голову правління ДІФКУ, але поставив вимогу про передачу йому 80 тисяч гривень. Гроші передавалися через посередника — сина Немчина, якого, за версією слідства, батько попередньо повідомив, що йому слід отримати неправомірну вигоду. 17 і 19 серпня хлопець одержав кошти двома траншами, після чого був викритий співробітниками СБУ.

Молодому чоловікові повідомлено підозру в пособництві в одержанні неправомірної вигоди для себе за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ст.27 ч.5, 369-2 ч.2 КК України). Немчин-молодший офіційно працював у ДІФКУ з 20 липня цього року, тобто на момент затримання менше місяця.

Помістивши хлопця під цілодобовий домашній арешт, суд зобов’язав його утриматись від спілкування з іншим підозрюваним, яким є його батько, а також двома свідками.

Про запобіжний захід для радника міністра поки нічого не відомо.

У листопаді минулого року уряд прийняв рішення про передачу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ) від Мінекономрозвитку до сфери управління Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Акт передачі підписав віце-прем’р Уруський, який і очолює міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

sudreporter.org

Теги: ДІФКУ,Уруський Олег,Олександр Немчин,Український центр інноваційного розвитку, корупція,Украина,Украинский,Немчин,Україна,коррупция,ТОВ «УЦІР»,ТОВ УЦІР,УЦІР,ТОВ,СБУ, СБ Украины, СБ України,Служба безпеки, Служба Безпеки України,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Олег Уруський,Уруський,Державна інноваційна фінансово-кредитна установа
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео