Денис Монастирський вручив державні та відомчі нагороди працівникам системи МВС

Денис Монастирський вручив державні та відомчі нагороди працівникам системи МВС
337532 ПЕРЕГЛЯДІВ

9 вересня, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський нагородив 71 працівника системи МВС орденами, медалями, відомчими відзнаками, а також правоохоронцям присвоєно почесні звання.

Очільник МВС привітав присутніх працівників із нагородами та подякував за службу.

«Сьогодні ми маємо унікальну можливість, в 30-ту річницю Незалежності України, привітати та відзначити найкращих представників системи внутрішніх справ, які належним чином захищають свободу та безпеку в нашій державі. Нам всім відомо, що ви працюєте не для визнання та нагород. Врятовані життя та здоров’я людей – це перше і найголовніше, що дає вам сил і наснаги у вашій роботі», - сказав міністр. 

Денис Монастирський зазначив, що, на жаль, за 30 років Незалежності України система МВС має великі втрати - 1698 правоохоронців поклали своє життя за цілісність та суверенітет України. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

«Сьогодні тут зібралися досвідчені працівники МВС, які присягнули на вірність України і виконали свій обов’язок перед народом. Ви взяли велику відповідальність за служіння перед Батьківщиною. Знаю про кожну історію героїзму, професіоналізму та відданості. Це і врятовані життя людей. Ви не боялися заходити в задимлені приміщення, що горять. Ви рятували людей на воді, в повітрі і на землі. За це вам шана всього українського народу, урядовців, депутатів і людей, які знаходяться тут. Ви дійсно доводите, що Міністерство внутрішніх справ – це міністерство безпеки кожного громадянина України. Своєю щоденною працею ви змінюєте наше життя на краще», - наголосив очільник МВС. 

Голова Національної поліції України Ігор Клименко привітав правоохоронців з нагородами та подякував керівництву держави, міністру внутрішніх справ Денису Монастирському за оцінку спільної роботи всіх підрозділів Міністерства внутрішніх справ.

«Кожна відзнака - це знак того, що кожен із вас у службовій діяльності зробив усе, щоб прославити свій підрозділ. Кожен із вас зробив усе, щоб колега, який заступає з вами на службу, пишався вами та брав із вас приклад. Я вам бажаю служити та бути взірцем для інших працівників нашого міністерства», - зазначив він.

Командувач Національної гвардії України Микола Балан від себе і від військовослужбовців Нацгвардії привітав присутніх із 30-річчям незалежності України та з нагоди нагородження державними та відомчими відзнаками. Він побажав присутнім здоров'я, добробуту, перемоги та сімейного затишку.

Своєю чергою голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін нагадав, що Україна платить дуже високу ціну у війні, яку розв'язала Російська Федерація. Він повідомив, що в Україні понад півтора мільйона тимчасово переміщених осіб, сотні тисяч гектарів землі, засіяної вибухонебезпечними предметами, та десятки тисяч загиблих і поранених.

«Не менш важливими в цій ситуації поряд і зовнішніми загрозами є і внутрішні виклики, з якими ви боретесь щодня. Ви ті, хто першими вступаєте в боротьбу з організованою злочинністю, ліквідацією надзвичайних ситуацій і пожеж, охороняєте кордон тощо. Від себе особисто і колективу рятувальників хочу висловити слова вдячності за вашу роботу, тому що такі люди, як ви прискорюють нашу перемогу та примножують здобутки нашої країни», - зазначив Микола Чечоткін.

Департамент комунікації МВС України 

ФОТО Миколи Анацького

zXBm0LAqAqibxT7ELUFkdb1qdSEOfCjUmPn0V2o8.jpg

d6NUG43WLppHsMnhRbOe9YPr7aZJU5gmTgurCBNs.jpg

hPzktzV3lLTU0eTWtIYbK2DYlJkOchmVaq1mBFsp.jpg

POsBIZayjfYb5xWkUqlmgqHzYL4e94YKDg8NXMbo.jpg

xa4j73iB9IH0vVviMjEpdvwb3jZ3v30FazlCDURQ.jpg

axZFBKZh91HmIbyVm1knuYIuttgj9fWsV0q0VXtw.jpg

ChoKw6dXzyY9VxwVSbFFCKXXUHuahK7UGCGkKk0o.jpg

TAmzh7fReH7ZtGn22wkHytjB6tE4zqcRkEh03xtB.jpg

iN2YUYIrQVSeNyx2yUI76ORmoVhOSrtDNY1y51wq.jpg

robFRrEwDlRcr8hRyhHwBMtkgoFhmr2aNutmFprk.jpg

YlI388dVytDtxcmUJJyVeet3rsa57CbTJmNw4An0.jpg

4E9FHyP7YIBhBuOoWgPIkwenluOkrhaAxgnoPs1l.jpg

zRLDUunmMt6LA51urc3fZh96B94rUgOTw2sWGAbb.jpg

fsD4btsSjk2yP8hp9aBIGwAc6NTdmYzMWRYZ9BDm.jpg

XPlMqOsveFZi5jGedrSfCogUCwlHuUqrJ2B3QReB.jpg

hT7NsFdACLP9lE74nIKLan5YJGb63PQu2bsXfd3k.jpg

FDwjzVvoeEbSMCTfSmwLiohD6Ka2pse5Twgpmx0g.jpg

6opY9YjAL4881qWMRJaPKHtTKhKaIrExFc0n4T28.jpg

lnZChTdUlP0yTku8uo3tuGqQTd3IidSgt1MsfhTO.jpg

B38Ea5YPwM1GcexsESoHRnDza2dDyrjWPulI4ezU.jpg

vfz4vtT6ZymKLQ70bhEbjaOw3zWwb0aBWI9TZNo2.jpg

mvs.gov.ua

Теги: Денис Монастирський, МВС,міністр внутрішніх справ України

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео