ОСТАННІЙ ШАБАШ ШАБУНІНА

ОСТАННІЙ ШАБАШ ШАБУНІНА
51679 ПЕРЕГЛЯДІВ

Засвічений та розсекречений

Цілком засвічений та розсекречений Шабунін став вже поперек горла західним партнерам. На нього самого та й на його Центр протидії корупції зібрано вже стільки компрометуючої інформації, що дістало б на декілька кримінальних проваджень. Подейкують, що вони – не за горами.

За кураторства Шабуніна і «команди» корупція вільно почувалася і буйно розквітала  з 2011 по 2021 р. (роки активності Шабуніна в статусі головного  «антикорупціонера» країни), призначеного Заходом. І так тягнулось би вічно, кишені грантоєдської (читай – людоєдської) Шабунінської команди були б повними й надалі.

Але з приходом на посаду глави держави В. Зеленського, молодого, розумного та сучасного президента, корупція поступово почала сходити нанівець, що неабияк налякало фейкову «шабунінську команду» (звучить, майже, як «сатанинську команду», від слова «шабаш» - «шабунін»).

Агресивний, і – поза законом

Сам Шабунін не зміг упоратися з нервами та почав поводитися неадекватно, агресивно, нападаючи на всіх, хто дійсно, не на словах проводить реформи.

Наш «законник» Шабунін, виявляється, здатний на далеко не законні вчинки.

Наприклад, то вчинить кримінальний злочин (нанесе тілесні ушкодження середньої тяжкості журналісту):

То вчинить адміністративне корупційне правопорушення із занесенням його одіозного прізвища до Реєстру корупціонерів:

То, будучи пустоголовим сам, образить прилюдно відомих фахівців,  які є юридичною елітою України – М.Я. Голомшу, Б.В. Романюка (за словами активіста – «якійсь там доцент!»), інших:

Це, своєю чергою, налякало міжнародних партнерів-грантодавців Шабуніна.

Та й кому потрібний з глузду з’їхавший психопат, хай навіть і лижучий задницю європейській madam. Тобто, Шабунін став просто небезпечним для міжнародників. Зазвичай, таких агентів наприкінці каденції зливають за непотрібністю. Тож, можна передбачити, що чекає на відпрацьований матеріал.

Грантові гроші – на вітер

Зеленський В. став на заваді корупції і причому цей процес йде дуже швидко, чого ніяк не очікував «Активіст Януковича і Порошенка», який з ними дуже легко домовлявся. Так, не дивуйтесь, Шабунін пережив трьох президентів, але корупцію так і не поборов. Отже, грантові гроші переводив дарма.

Самодостатній Зеленський В. працює із розумною командою, а тому не розкусити Шабуніна просто не міг. До того ж президент грає виключно в правовому полі, тож інтригану Шабуніну тепер не солодко. З проміж вибору – агент Шабунін або президент В. Зеленський, Захід обрав для цивілізованої міжнародної співпраці В. Зеленського.

Тож епоха Шабуніна минула сама собою, як і поступово розчиняється корупція в нашій країні. Не можна не помітити гучні затримання корупціонерів, нарешті – непідкупних членів конкурсної комісії САП від Верховної Ради, рахування Заходу і Європи з Україною, зростання іміджу нашої країни на міжнародній арені тощо.

В сильній державі Шабуніну більше немає місця в інтелектуальній грі Заходу з контролю над Україною, адже – що він ще вміє робити, окрім збовтування пустої води? Окрім просторових бездоказових звинувачень і нападів на всіх, хто дійсно чогось вартий в цьому житті.

 Освіти в Шабуніна немає, так само як і виховання. Тож всі його виступи на youtube – ні про що. Подивиться та послухайте його набір слів самі – він не розуміється ні на корупції, тим паче – ні на правоохоронній діяльності.

Пройшло вже «декілька світових років» з часів «активіста Януковича», але Шабуніну досі мариться, що він – експерт.

 

Кіндрат і Казимир Бездонні

Теги: Шабунін,Виталий Шабунин,Шабунин Виталий Викторович ,Шабунін Віталій,Шабунін Віталій Вікторович ,Центр противодействия коррупции,глава Совета общественного контроля НАБУ,Демократический альянс,Елена Шабунина,Голомша,Антикорупціонер Шабунін,ЦПК,САП,Катерина Коваль,Олександр Клименко,Андрій Синюк,Нона Цоцорія, Драго Кос,НАБУ,Роман Куйбіда,Олена Бусол,Центр протидії корупції., Офіс Президента,Верховна Рада України, Верховна Рада ,ВР,ВРУ, Верховная Рада,Верховная Рада Украины,Украина,Україна, Верховна Рада,Шабунин, Виталий Шабунин,Віталій Шабунін,віталій шабунін,Синюк,Александр Клименко, Коваль,Бусол,ОП,ОПУ, Офіс Президента України, Офис Президента,Офис Президента Украины,Кос,Куйбіда, Романюк, Європа,Европа
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео