Стандарти та нововведення у виробництві продукції для герметизації фісур

Стандарти та нововведення у виробництві продукції для герметизації фісур
317730 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як розвиваються герметики?

Герметизація фісур. Цей процес набув значного поширення в стоматологічній практиці. Мета — ізоляція робочої поверхні здорових зубів. Вона має спеціалізовані поглиблення, які розвинулися в ході еволюції для полегшення перемелювання їжі, і назва цих поглиблень —фісури. Ізоляція потрібна для запобігання потраплянню і застряванню в цих поглибленнях їжі, мікроорганізмів і запобігання розвитку карієсу. Виникає логічне запитання — а навіщо здоровому зубу герметизація? Рекомендують процедуру, звичайно ж, не кожному зустрічному пацієнтові. Головна причина, через яку стоматолог може запропонувати герметизацію, — це нестандартно глибокі "борозни" фісур на поверхні зубів, які можуть сприяти застряганню їжі і відкладень. Крім цього, герметизація знадобиться людям з такими проблемами зубів:

● Схильність до захворювань через генетичні особливості. Проявляється надчутливістю, підвищеною тонкістю емалі, поганою мінералізацією.

● Якщо каріозне ураження розташоване на бічній частині зуба, то з метою профілактики і захисту фісури покривають герметиком.

● У дитячій стоматології. Коли в процесі прорізування постійних жувальних зубів з'являються навіть невеликі борозни. Особливо високий ризик появи цих борозен при наявності карієсу на молочних зубах до цього.

У процедурі використовують спеціальні рідкотекучі герметичні матеріали, інакше кажучи герметики або силанти. За рахунок свого форм-фактора герметик простий у використанні. Заливка супроводжується зміцненням матеріалу за допомогою світло-полімеризаційної лампи, роблячи його твердим і стійким до фізичних і хімічних пошкоджень. Для ще більшої зручності сучасні виробники випускають силанти в спеціальних шприцах-ручках.

Герметики у вітчизняній стоматології

На ринку України одними з найвідоміших виробників герметиків можна назвати дві фірми: SPIDENT (продукція поширюється під назвою Seal It) і VOCO (герметики називаються Fissurit). Кожен з них досить добре зарекомендував себе на практиці і зараз вони є регулярним матеріалом в роботі багатьох стоматологів. Завдяки їх характеристикам процедура значно спрощується:

крайова адаптація, оптимальна текучість, висока стабільність, при освітленні надійний зв'язок з емаллю, низька полімерна усадка. Що важливо, нововведення в розробці дозволяють додавати до складу фтор, що також якісно позначається на позитивному ефекті.

Нововведення у виробництві

Але, як і будь-яке прогресивне середовище, виробництво силантів не стоїть на місці. Нові виробники пропонують своє рішення покращуючи як якість виробництва, так і привносячи щось своє до складу. Одним з новачків на українському ринку витратних стоматологічних матеріалів є норвезька компанія F&A Medical. Хоч у нас ця продукція відносно недавно, компанія за кілька років існування в Європі вже встигла зарекомендувати себе як новатор відразу в декількох сферах  стоматологічного лікування. Не стала винятком і розробка в області силантів. Як і у передових виробників, герметики від F&A Medical під назвою FisFil використовуються для герметизації фісур, проведення мікро реставрацій, в якості первинного шару в разі значних відновлювальних робіт. За рахунок сучасної формули матеріал має унікальні ремінералізуючі властивості, підвищену міцність і зносостійкість. За рахунок текучості виконується глибоке проникнення. Рентгеноконтрастність і ідеальна адгезія також властиві для препарату FisFil. Крім вже існуючих напрацювань, впроваджених в продукцію, були внесені і відчутні нововведення. На відміну від інших герметиків, норвезький продукт має в своєму складі не тільки фтор-фосфат кальцію, але і біоактивне скло, що разюче впливає на якісні показники. За рахунок цього тиксотропність і адгезія мають поліпшені показники.

Якщо раніше не доводилося ознайомитися з новинкою, або ж необхідно поповнити запаси — для цього є простий спосіб. Варто всього лише виконати замовлення в Dental Group і отримати свою посилку за найкоротші терміни. Наша компанія здійснює продаж за вигідними цінами як перевіреної продукції, тих же Fissurit і Seal It, так і новинок від F&A Medical. Незалежно від уподобань і цілей, у нас ви знайдете продукцію для себе і своїх клієнтів.

dental-group.com.ua

Теги: Dental Group,Герметизація фісур

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео