16 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ «МУЗИЧНА ПОДЯКА ЛІКАРЯМ»

16 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ «МУЗИЧНА ПОДЯКА ЛІКАРЯМ»
331197 ПЕРЕГЛЯДІВ

16 вересня відбудеться світова прем’єра міжнародного проєкту «Музична подяка лікарям»

16 вересня в Національній опері України відбудеться світова прем’єра міжнародного проєкту «Музична подяка лікарям (за підтримки ВООЗ та ЮНЕСКО)», що об’єднає композиторів та виконавців з Франції, Туреччини, України та Китаю.

За ініціативи Артиста ЮНЕСКО в ім’я миру, народного артиста України Германа Макаренка в березні 2020 року був започаткований перший міжнародний проект – «Мистецтво проти пандемії», який підтримано в ЮНЕСКО як прояв міжнародної солідарності митців світу. Ця співпраця продовжилась ініціативою «Музична подяка лікарям», яка присвячена подвигу лікарів світу в боротьбі пандемією COVID-19, проєкт підтримав Український культурний фонд.

З самого початку співорганізатором, а надалі головним меценатом та співорганізатором проекту виступив колектив Наукового центру ім. Л.І.Медведя Міністерства охорони здоров’я України, який разом з симфонічним оркестром «Київ-Класик» щорічно з 2004 року проводить благодійні концерти у Національній опері України. До такої меценатської підтримки доєдналася Українська федерація професійних медичних об’єднань.

Під час прем’єри  проєкту  в Національній опері України звучатиме музика усіх континентів, будуть виконані декілька світових прем’єр українських та іноземних композиторів. У прем’єрі візьмуть участь артисти ЮНЕСКО з різних країн, будуть поєднані онлайн та офлайн формати.

«Ми прагнемо висловити вдячність лікарям усього світу за мужність та самовідданість, підкреслити солідарність у подоланні глобального виклику пандемії COVID-19» — наголошує Герман Макаренко.

Така культурна ініціатива України – від усього людства музикою усіх континентів подякувати лікарям –є унікальною. Саме тому, ЮНЕСКО та ВООЗ підтримали проект, що забезпечить трансляцію прем’єри в Національній опері України різними каналами комунікації.

На прем’єрну виставу надійшли відеозвернення Генерального директора ВООЗ доктора Тедроса Аданома Гебреїсуса та Генерального директора ЮНЕСКО пані Одре Азуле.

Партнери заходу: Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія наук України, Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв (ГДІП), Національна академія медичних наук України, Асоціація головних лікарів України, Поважна рада ордену Святого Пантелеймона, Міжнародна організація соціальної справедливості (фонду IOSJ Ukraine), AMC Media.

Інформаційні партнери: Ретро FM, Ivona, Tochka.net, Marie Claire.

«Радію, що ми долучились до організації свята лікарям, вечора класичної музики, — вони мають на це право. Концертом ми висловлюємо подяку всім лікарям України та світу», — підкреслила Надія  Ратке, засновниця фонду IOSJ Ukraine.

Довідка: симфонічний оркестр Kyiv Classic Orchestra з’явився 17 років тому, у травні в Парижі — Герман Макаренко зібрав перший колектив для виступу в штаб-квартирі ЮНЕСКО, де відзначався ювілей участі України в цій міжнародній організації. Оркестр популяризує європейську музику в Україні та українську в світі, в програмі колективу кілька тисяч творів. Гастролі оркестру проходять у Франції, Бельгії, Італії, Сербії, Ірані, Чехії, Єгипті, Китаї та ін. Kyiv Classic Orchestra дає численні концерти, перебуваючи між Києвом, Парижем і Брюсселем. Однак, не класикою єдиною: фолк, естрада і джаз також не є чужими відомому колективу. У 2005 році Kyiv Classic Orchestra представив авторський проект «Музика всіх континентів» на урочистостях до 60-річчя ООН, як відзначило ВВС, ідея такого святкування була визнана однією з кращих у світі.

person.net.ua

Теги: МУЗИЧНА ПОДЯКА ЛІКАРЯМ,Музична подяка лікарям,ЮНЕСКО,ВООЗ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео