Депутат Харьковского горсовета Анатолий Родзинский задекларировал криптовалюту более чем на 163 миллиона гривен - при этом он живет в чужом флигеле

Депутат Харьковского горсовета Анатолий Родзинский задекларировал криптовалюту более чем на 163 миллиона гривен - при этом он живет в чужом флигеле
342970 ПЕРЕГЛЯДІВ

Депутат Харьковского горсовета Анатолий Родзинский задекларировал криптовалюту, стоимость которой оценивается в более чем 163 миллиона гривен, при этом он живет в чужом флигеле. 

Вечером 31 марта Анатолий Родзинский, избранный в Харьковский горсовет от партии "Оппозиционная платформа — За жизнь", подал ежегодную декларацию за 2020 год. Документ опубликован на сайте Национального агентства по противодействию коррупции. 

В декларации он указал, что с 2018 года бесплатно пользуется комнатой во флигеле площадью 30 квадратных метров в селе Ольховка (Харьковский район). Имущество принадлежит Нине Родзинской. У Анатолия Родзинского есть два автомобиля — Fiat Cinquecento 2010 года выпуска и ЗАЗ 1120 2001 года выпуска. 

Депутат Харьковского горсовета имеет 10% от общего капитала в гаражном обслуживающем корпоративе "Порядок", и 100% от общего капитала в фирмах "Юридическая фирма "Родзинский и партнеры", "Инвестор-1", "Родзинский ГРОУП", "Х1", "Телерадиокомпании Харьков-1", "Кияницкая рыбная ферма", "Люкс-безпека", "Смарт холдинг", "Родзинский Капитал" и 99,6% от общего капитала адвокатского объединения "Дом адвокатов Родзинского".  Также Родзинский — конечный бенефициар фирмы "Манитекс капитал". 

Среди нематериальных активов депутат Харьковского горсовета задекларировал 100 биткоионов, согласно декларации, он купил их в 2010 году за 400 гривен. По курсу на 1 апреля 2021 года один биткоин стоит 1 миллион 637 тысяч 654 гривны и 55 копеек. Это значит, что сейчас стоимость биткоинов Анатолия Родзинского — 163 миллиона 765 тысяч 455 гривен. 

От занятия предпринимательской деятельностью в прошлом году депутат Харьковского горсовета заработал 4 тысячи гривен. 

Скрин: Декларация Анатолия Родзинского за 2020 год
Скрин: Декларация Анатолия Родзинского за 2020 год

2day.kh.ua
Теги: Анатолий Родзинский,биткоин,декларация,горсовет Харьков

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео