Як брати Дронови започаткувати приватний бізнес завдяки «Київоблгазу»

Як брати Дронови започаткувати приватний бізнес завдяки «Київоблгазу»
292981 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Вже другий тиждень поспіль котеджне містечко «Грін Таун» залишається без газопостачання через дії його власника - Сергія Семенця», - таку заяву раніше опублікував «Київоблгаз» на своїй сторінці у фейсбук. Та сам власник розказав правду – брати Дронови крадуть гроші у пана Фірташа, а самі побудували власний приватний бізнес, який допомагає їм збагачуватись на мільярди гривень!  

Справа у тому, що замість того, аби укладати прямі договори на виконання різного роду послуг зі Споживачами газу, АТ «Київоблгаз» (в особі братів Сергія та Дмитра Дронових) підставляє свої кишенькові фірми, тим самим позбавляючи акціонерне товариство отримувати гроші за послуги. Усе йде у власну «бізнес-касу» братів.

Є навіть декілька прикладів таких незаконних махінацій. Наприклад 8.09.2020 року між Семенець Л.І. (Замовник) та кишеньковою фірмою панів Дронових, ТОВ «Квант Енергія», (Підрядник) на вимогу саме Сергія Дронова був укладений договір № 08/09/20-1, відповідно до якого Підрядник зобов’язаний збудувати відповідно до проекту і ввести в експлуатацію ВОГ, ШГРП. Дану фірму особисто надав саме пан Сергій. Ціна такого договору немаленька - 800 000 гривень. У вересні 2020 року було сплачено передплату Підряднику згідно з умовам договору в розмірі 512 222 гривень.

Станом на 18.08.2021 року Підрядником пусконалагоджувальні роботи обладнання не були проведені, виконавчо-технічна документація належним чином не була оформлена, ВОГ, ШГР в експлуатацію АТ «Київоблгаз» не були здані.

І, не зважаючи на те, що роботи згідно з договором не виконані, Сергій Дронов вимагає від Замовника сплатити наперед залишкові кошти готівкою в сумі 287 778 гривень. У іншому випадку погрожує, що ВОГ, ШГРП не будуть введені в експлуатацію. Про це він сам заявив.

За невиконання умов договору № 08/09/20-1 від 08.09.2020 р. Замовником пред’явлено до кишенькової фірми пана (ТОВ «Квант Енергія») претензію на суму 4 881 586,94 гривень.

Брати Дронови загалом «наполегливо рекомендують» державним та комунальним підприємствам замість АТ «Київоблгаз» свої кишенькові фірми для укладання договорів на обслуговування газового господарства. Зрозуміло ж, для того, аби гроші пішли у власну кишеню!

І така ситуація – непоодинока, прикладів можна наводити безліч. Та й правоохоронці вже зацікавились даними махінаціями. Відтак слідчими теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у Києві, за оперативного супроводження Управління захисту економіки Нацполіції у Київській області викрили схему з незаконного узгодження технічних умов газифікації для багатоквартирних житлових будинків на Київщині. Про це повідомили у ДБР. За попередньою інформацією, працівники приватного товариства, посилаючись на співпрацю з регіональною газовою компанією, вимагали та отримали від керівника однієї з комерційної організації неправомірну вигоду у розмірі 8 200 доларів США за погодження технічних умов газифікації багатоквартирного житлового будинку. Вказану суму фігуранти мали передати посадовим особам ПАТ «Київоблгаз». Під час обшуку було вилучено понад 1 000 000 гривень та чернетки із зазначенням грошових сум та назв об’єктів, які планували підключити до газопостачання. Процесуальне керівництво у провадженні здійснює військова прокуратура Київського гарнізону. Осіб затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання неправомірної вигоди.

І такі схеми діють досі. На черзі – вимагання грошей саме у власників котеджного містечка «Грін Таун». Але ті, знаючи пройдисвітів, звернулись до правоохоронців із відповідною заявою. Тепер же – хочуть домогтися справедливості у відповідному до Закону порядку. Самі ж брати Дронови, розуміючи обставини, пішли у наступ – шантаж та фейкова інформація у соціальних мережах!

Теги: «Грін Таун» ,Сергій Семенець ,Анатолій Семенець,АТ «Київоблгаз»

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео