Перцовський та Соколовський – дружня корупційна мафія в Укрзалізниці

Перцовський та Соколовський – дружня корупційна мафія в Укрзалізниці
325378 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олександр Перцовський пограбував Укрпошту та прийшов грабувати Укрзалізницю” – Ярослав Бондаренко публікує першу частину розслідування діяльності ТОП-менеджера Укрзалізниці раніше Укрпошти Олександра Перцовського. Редакція розмістила повний текст розслідування та відео з каналу Ярослава Бондаренка.

В Україні знищують та викачувють гроші з великих держпідприємств “Укрпошта” та “Укрзалізниця”. Хто за цим стоїть.

В 2020 році блогосферу порвали меми з директором Укрпошти Ігорем Смілянським та президентом США Дональном Трампом. Виявилось що зарплата пана Смілянського в 2 рази більше ніж у президента США. І складає майже мілліон долларів за рік …

Ставленик Ахметова Олександр Перцовський пограбував Укрпошту та прийшов грабувати Укрзалізницю

Але хіба тільки один Смілянський доїть держаний бюджет? В Укрпочті була ціла шайка пройдисвітів з такими захмарними зарплатами. І що цікаво, зарплата заступників, наприклад такого персонажа як Олександр Перцовський, заступника директора, не дуже відрізнялась від зарплати Смілянського.

Укрпошта

Показово що свої непристойні зарплати ТОП-менеджери «Укрпошти» виправдовували хорошими фінансовими показниками роботи держкомпанії. «Треба дивитися не скільки людина заробляє, а скільки приносить державі», — неодноразово заявляв Смілянський журналістам.

Але ось тут якраз і «зарита собака».

По перше, починаючи з 2016 року коли був призначений Смілянський та Перцовський, Укрпошта була збитковою та дотаційною, що не заважало пройдисвітам нараховувати собі мільйони.

А ось за даними «Укрпошти», в 2019 році нібито вони стали прибутковими і чистий прибуток компанії до сплати податків склав 607 млн гривень в порівнянні зі збитками в 627 млн гривень в 2018 році. Таким чином фінансовий результат компанії за рік нібито покращився на 1,2 млрд грн.

Але У 2019 «Укрпошта» отримала 500 млн гривень дотацій з державного бюджету на компенсацію витрат по виплаті та доставці пенсій та грошової допомоги населенню.

Крім того, за підсумками 2019 року Пенсійний фонд збільшив виплати «Укрпошті» за послуги з виплати та доставки пенсій на 7% до 1,485 млрд гривень. ТАКИМ ЧИНОМ, якщо звести “дебіт з кредитом” УП, можна констатувати, ЩО ЗАГАЛЬНІ ДЕРЖАВНІ ДОТАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОМУ поштового оператора УКРАЇНИ ЗНАЧНО ПЕРЕВИЩИЛИ ПРИБУТОК ЗА 2019 рік.

Отже резонне запитання: за які такі заслуги Смілянський з Перцовським та компанією отримували космічно високу не тільки по вітчизняним, а й за американськими мірками зарплату?

Для прикладу: Керівники китайських держкомпаній в середньому отримують доходи менше $100 тисяч на рік.

І в Китаї на підприємстві з такими доходами та збитками як в Укрпошті, ці нездари отримували би не більше $1000 доларів на місяць.

А за те що вони крадуть, в тій країні цю банду вже розстріляли б.

Варто зазначити що зарплата листоноші в Укрпошті складає приблизно 6000-8000 грн. Але наших вундеркіндів це не сильно хвилює.

Про те звідкі взявся Смілянський та копашка вже багато разів розповідали — це креатура олігарха Рената Ахметова. Саме він домовився після 2019 року з ОП щоб персонажа та його шаражку не розігнали.

Про одіозного Смілянського вже багато разів писали, він був фігурантом не одного корупційного скандалу. А ось фігура його зама Перцовського чомусь не користувалась такою увагою. А дарма.

Бо він займає друге місце в рейтингу космічних зарплат УП. Наприклад в 2017-му він заробив 508 тис грн. Це не враховуючи премій, надбавок, службових авто і т.д.

Декларацій Перцовського «крапка» НЕТ!!!

Стосовно декларації: У пана в публічному доступі декларації тільки 2016 та 2017 року де він не вказує жодного майна.

Питання до антикорупційних органів: де декларації за 2018-2019-2020 роки? При тому що за моїми даними персонаж за ці роки заробив мінімум $1,2млн.

Про компетентність Перцовського з космічною зарплатнею економіст Василь Петренко в своєму блозі на сайті «Кореспондент» у серпні 2016 року писав, що:

«після того як переможцем конкурсу на посаду гендиректора «Укрпошти»став Ігор Смілянський, недалекий міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус виступив за призначення першим заступником генерального директора Укрпошти такого собі непримітного Олександра Перцовського.

Треба сказати, що Абромавічуса дуже вражали люди, які отримали ступінь магістра — адже він сам зумів довчитися лише до бакалавра».
Перцовський «погодився перейти на посаду заступника генерального директора Укрпошти за умови виплати йому місячної зарплати 40 тисяч доларів (1 млн гривень в місяць). Для цього йому призначили зарплату 300 тисяч гривень, а решту йому обіцяли доплачувати у вигляді двох 100% надбавок і премій.Треба сказати, що з його реальною трудовою біографією ніхто не знайомий, її, намагаючись дорожче продати свого клієнта, писало близьке до влади кадрове агентство».

Проблема в тому, що Перцовський, до речі, також як і Смілянський, абсолютно не розбирається в поштових технологіях. Поштовики відразу запідозрили недобре під час його єдиної появи в Укрпошті. З’явившись разом зі Смілянським в Центрі обробки пошти, Перцовський задав дилетантське питання: чому ви тут обробляєте пошту руками, замість того, щоб поставити автоматичну сортувальну лінію?

Здивовані його некомпетентністю поштовики відповіли, що при існуючому потоці кореспонденції така лінія буде завантажена за пів години в день і ніколи не окупить свою чималу вартість».

Згодом з некомпетентністю Перцовського співробітники Укрпошти мали можливість знайомитися кожен день. За вказівкою Смілянського був складений графік, згідно з яким провідні співробітники Укрпошти по годині в день по Скайпу спілкувались з молодим даруванням, який знаходиться в Сінгапурі, і пояснювали йому як працює пошта.

Перцовський просв всіх запропонувати якесь реформаторське рішення, тому що перед ним поставлено завдання «зробити прорив». Поштовики дивувались його поштово-економічному невігластву і пояснювали, що будь-який прорив не робиться швидко і коштує багато грошей, яких у Укрпошти немає.

Все це вони робили з тихою ненавистю — а які ще почуття можуть відчувати люди з зарплатою 8 тисяч гривень, навчаючи свого майбутнього некомпетентного керівника з зарплатою 1 мільйон?»

Укрзалізниця

Проробивши на посаді заступника генерального директора Укрпошти до 2020 року що дозволило непогано натовкти кишені за рахунок державних дотацій, Перцовський стає ТОП-менеджером “Укрзалізниці”.

Вдумайтесь! Людина яка не має ніякого відношення до залізниці стає її керівником. Але для подібних Смілянських-Перцовських та інших Ахметівських дармоїдів не важлива фахова підготовка. Важливо знати де розліпити бюджет.

В УП вони пиляли на тендерах та продажу активів ну а в УЗ можливості для розпилу як ми знаємо набагато більше. І не важливо що підприємство знаходиться в катастрофічному стані та доведено до банкрутства. Пиляти є що.

До речі, чергова команда шарлатанів на чолі з колишнім директором УЗ Жмаком якого нещодавно звільнили, також отримувала захмарні зарплати. При тому доводячи УЗ до катастрофи.

І саме Жмак рекомендував призначити Перцовського.

Жмака пов’язують з відомим рехворматором Саакашвілі, який в свою чергу входить в орбіту впливу Рената Ахметова. І головне, показово що Метінвест Ахметова регулярно вигравав тендери УЗ. Набуть випадковість.

Отже ОП (Єрмак та ко) вирішили відверто ахметівське керівництво прибрати. Щоб поставити вже своїх дерибанщиків. Але ахметівські все ж таки всунули туди Перцовського для подальшого дерибану.

І хоча після Жмака ВО директора УЗ вже побував Івана Юрика а зараз на цю посаду призначено радника міністра інфраструктури Олександра Камишина, чергового ТОП-менеджера Ахметова, Перцовський продовжує сидіти в своєму кріслі. Зрозуміло, що все узгоджено з гори.

На кого буде працювати надалі Перцовський, на Ахметова, Єрмака чи Кирила Тимошенка вже не важливо. Головне при подібних персонажах так чи інакше буде продовжуватись дерибан УЗ та її знищення.

Що зараз і відбувається.

Що розповіли працівники Укрзалізниці

Я ознайомився з ПіАр-публікаціями в інтернет ресурсах про досягнення керівника пасажирської вертикалі Перцовського, і вирішив ознайомиться з реальною ситуацією в даному секторі залізничного транспорту, використовуючи при цьому реальні бесіди з провідниками пасажирських вагонів, працівниками підприємств і звісно відкриту інформацію в ЗМІ.

Що стосується умов роботи провідників у пасажирських поїздах і наданого комфорту пасажирам (на прикладі вже відомого розпіареного поїзда з вагонів типу РІЦ Київ — Одеса та інших поїздів).

Інформацію, про яку я зараз розповім, мені розповіли самі працівники:

— систематично не продовжуються контракти провідникам пасажирських вагонів, в свою чергу це призводить до: по-перше: втрати роботи професійних працівників, а по-друге: переробку норм годин в місяць, тобто порушення норм праці;

— не забезпечуються в достатній кількості витратними матеріалами: милом, туалетним папером, мийними засобами і т.д .;

 

— особливо болюча тема — якість прання постільної білизни: вологе, запране, діряве. Як пояснили, тут дві причини — не забезпечення новою постільною білизною в достатній кількості і якості його прання через не проведення технічних робіт з ремонту та обслуговування обладнання прачок. Що підтверджується періодично повними зупинками пральних комбінатів Києва і Харкова. У не найкращому стані знаходяться прачки Львова і Одеси;

  

— моторошне становище систем кондиціонування вагонів і вакуумних туалетів, також через відсутність запасних частин і договорів на їх обслуговування.

Так само наведу тезисно провали, які відомі з висновків Тимчасової Слідчої Комісії, підтвердженої працівниками УЗ і які можна легко перевірити:

— незадовільна організована робота із закупівлі необхідних МТР для роботи всієї філії. За даними за півріччя було оголошено тільки близько 40% торгів на гостро необхідну продукцію.

-провалена робота щодо забезпечення потреб населення в пасажирських перевезеннях в літній період через тотального дефіциту місць в пасажирських поїздах. Показовим були пікові дати на День Незалежності України — коли не було виїзду практично з усіх великих обласних центрів країни.

-За останні роки до поточного часу “Пасажирська Компанія” (філія УЗ якою керує Перцовський) не змогла організувати якісне перед-рейсове прибирання пасажирських вагонів (проводяться експерименти з прибирання провідниками, комплексними бригадами …),

 

-Масовий відтік фахівців і робітників

-Зростання збитків від пасажирських перевезень

Чого тільки вартий відео сюжет співачки TAYANNи, яка відчула всю красу комфорту і чистоти вагонів.

Це не повний перелік питань і «досягненнь» горе команди Перцовського, але піаритися вони можуть — навіть на тих проектах які починалися і замислювалися без них.

Однак насторожує інше: літні пасажирські перевезення провалені, що за кількістю задіяних вагонів і сформованих поїздів, що за їх якістю.

А також йде пряма загроза зриву прийдешніх зимових перевезень.

Всі критичні зауваження і недоліки були оголошені ТСК, які залишилися поза увагою Перцовського і його команди.

Що стосується його команди, з всіх кого привів Перцовський — жодного з залізниці, жодного залізничника.

Виняток становить тільки один заступник який повинен був створювати локомотивну вертикаль в пасажирської компанії, однак це так і залишається нездійсненим проектом Перцовського, як в іншому і всі його інші ідеї.

Цікавий факт повідали працівники пасажирської вертикалі, що вже тривалий час не виплачується премія, ні кому!, мовляв — «не заслужили!». А у самого пана директора зарплата не менше 500 тис. грн., А на деяких інтернет ресурсах позначається цифра — до 1 млн. грн. — заслужено чи не так? З огляду на викладене вище.

Колективи пасажирської вертикалі і пасажири, які волею випадку користуються послугами пасажирських перевезень пасажирської компанії постійно звертаються з проханням до керівництва АТ «УЗ», Мін Інфрстр. України, Кабінету Міністрів України — негайно поліпшити стан усього комплексу пасажирського господарства і підібрати професійний менеджмент з числа залізничників для виконання даного завдання.

Перцовський лобіює інтереси Олександра Соколовського (компанія «Текстиль-Контакт»)

Цікаво що біля Перцовського крутиться ще один вартий уваги персонаж та відомий пройдисвіт — власник компанії “Текстиль-Контакт” Олександр Соколовський який став постійним і частим відвідувачем кабінету Перцовського на вул. Тверській згідно журналу реєстрацій який не проблема будь кому передивитись і камери спостереження. З грудня 2020 по сьогоднішній день Соколовський проводить 7 — 8 відвідувань щомісяця, а ось про що говорить так часто комерсант і чиновник такого рангу, ми можемо тільки здогадуватися…

Перцовський просуває Соколовського по тендерам на поставку одноразової постільної білизни для Пасажирської компанії. Якість такої білизни — повне лайно, але зрозуміло, що з цієї закупки на величезних об’ємах два ділка хочуть непогано заробити.

Я вже багато розповідав про Соколовського: як він впарював лікарям захисні костюми які не захищають за чималу вартість. Про його фабрику в Донецьку, яку він перереєстрував за»законами»»ДНР». Як його компанія продовжує використовувати тканину зроблену в Донецьку і яку він возив з “ДНР” через територію РФ. Як Соколовський активно співпрацює з Росією та завозить тканину звідти у великій кількості. Як він поставляв російський брезент в ЗСУ та здійснює махінації з тендерними закупівлями.

Але про аферу по закупівлі постільної білизни і про інші махінації вищезгаданих ділків вже в наступному матеріалі.

Не забувайте підписуватись на канал та поширювати матеріали!
Далі буде!

 

savchuk.live

Теги: Олександр Перцовський,Укрзалізниця,Смілянський ,Укрпошта,УЗ ,Текстиль-Контакт,Олександр Соколовський, корупція

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео