Берет з відзнакою: Денис Монастирський відвідав кваліфікаційний іспит найкращих гвардійців

Берет з відзнакою: Денис Монастирський відвідав кваліфікаційний іспит найкращих гвардійців
44720 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр внутрішніх справ відвідав кваліфікаційний іспит Нацгвардії на право носити берет з відзнакою. Їх здобули 11 найкращих гвардійців, усього у іспиті взяли участь 75 військовослужбовців з різних регіонів України, серед яких була одна жінка.

«Ви воїни, які допомагають захищати незалежність України. Найкращим свідченням моєї поваги до вас є те, що зі мною мої діти. Я хочу, щоб вони брали приклад з найкращих військовослужбовців, які отримують берет з відзнакою», - сказав Денис Монастирський.

Командувач Нацгвардії Микола Балан зазначив, що іспити за право носити берет з відзнакою вдосконалюються вже четвертий рік поспіль.

«Відзнака для нацгвардійців найбільш почесна та авторитетна серед всіх існуючих у Національній гвардії. Це дуже справедливі та неупереджені іспити і те, як воїни долатимуть дистанцію – стане для присутніх підтвердженням цього», - сказав він.

На іспитах були присутні представники 11 операції «UNIFIER» за участі командирки Мелані Лейк. За її словами, в Канаді буде впроваджуватися методи оцінювання воїнів Збройних Сил Канади на змаганнях, на прикладі іспиту на право носити берет з відзнакою за зразком НГУ. 

Вона також зазначила, що сам кваліфікаційний непростий та різноплановий, що добре відобразиться на моральному та фізичному досвіді учасників, а отже зробить їх більш готовими до будь-яких умов надалі в житті.

Кваліфікаційні іспити тривали у Вишгороді на базі Першої президентської бригади оперативного призначення ім. гетьмана Петра Дорошенка НГУ. Відтак, 8 груп з 10 кандидатів по черзі минали 11-кілометрову дистанцію з 3-х випробувань.

І випробування – марш-кидок на 10-12 км в повній амуніції по пересічній місцевості з подоланням штучних та природних перешкод: подолання смуги перешкод, виконання нормативів з бойової підготовки (тактичної, вогневої, військово-медичної підготовки, вирішення логічних завдань, метання гранати на дальність, подолання психологічної перешкоди, виконання вправ силової підготовки, виконання вправи з автомата Калашникова на влучність).

ІІ випробування – стрільба з бойової зброї, а саме виконання вправи з пістолета та з автомата на влучність.

ІІІ випробування – рукопашний бій з інструктором з рукопашного бою або з володарем берета з відзнакою.

Під час візиту до бригади оперативного призначення глава МВС оглянув стрілецьке озброєння, яким оснащенні підрозділи НГУ, кінологічний центр, медичний пункт та фізкультурно-оздоровчий комплекс. 

Департамент комунікації МВС України

Теги: Берет ,Монастирський , Денис Монастирський, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський,Денис Анатолійович Монастирський,Монастырский ,Денис Монастырский,Министр внутренних дел,кваліфікаційний іспит найкращих гвардійців,кваліфікаційний іспит ,іспит найкращих гвардійців,гвардійці, МВС,МВС України,Берет, Министерство внутренних дел,Министерство внутренних дел Украины,Украина,Україна, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України,Нацгвардія,Нацгвардия,Національна гвардія, Національна гвардія України,Национальная гвардия,Национальная гвардия Украины,UNIFIER,НГУ,Канада,Збройні Сили Канади,Збройні Сили ,Дорошенко,Петро Дорошенко,МВС Украины,МВСУ
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео