О. Данілов: Збільшення видатків на фінансування органів сектору безпеки і оборони – принципова позиція Президента України

О. Данілов: Збільшення видатків на фінансування органів сектору безпеки і оборони – принципова позиція Президента України
295266 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні у п’ятницю під головуванням Президента України Володимира Зеленського своїм рішенням ухвалила пропозиції до законопроєкту про Державний бюджет на 2022 рік по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України.

Про це повідомив Секретар РНБО України Олексій Данілов на брифінгу по завершенні засідання.

«Незважаючи на складну фінансову ситуацію, коли всі міністерства і відомства потребують додаткового фінансування, Президент України прийняв рішення про збільшення обсягу фінансування сектору безпеки і оборони порівняно з 2021 роком, - сказав він. – Якщо у 2021 році цей сектор фінансувався в обсязі 5,93% від ВВП, то у 2022 році цей показник буде збільшено і затверджено на рівні 5,95% від ВВП, що має становити 319,4 млрд гривень».

За словами Секретаря РНБО, це має забезпечити фінансування завдань, визначених рішеннями Ради національної безпеки і оборони України, щодо належного рівня соціального захисту військовослужбовців, зокрема, забезпечення їх житлом, програм розвитку ракетного озброєння та Військово-Морських Сил Збройних Сил України та інших завдань.

РНБО також запропонувала Президентові України розглянути питання про допуск на територію нашої держави для участі у багатонаціональному навчанні «Об’єднані зусилля – 2021» у рамках військового співробітництва збройних сил держав-партнерів – США, інших держав - членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру».

Навчання розпочнуться на наступному тижні, додав О. Данілов.

О. Данілов повідомив, що РНБО запровадила санкційні обмеження у зв’язку з виборами до Державної Думи РФ на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей і в Криму. «РФ не має права проводити вибори на цих територіях, - заявив він. – Тому всі учасники цього процесу – члени виборчих комісій, агітатори, кандидати в депутати, всі, хто є офіційними особами на цих виборах, будуть під санкціями нашої країни».

«Ми сьогодні відпрацювали перший список таких осіб», - сказав О.Данілов. Санкції запроваджено відносно 53 членів територіальних виборчих комісій, 33 кандидатів в депутати Державної Думи РФ.

Крім цього РНБО України запровадило санкції відносно 7 посадових осіб Федеральної служби безпеки РФ, причетних до отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Секретар РНБО додав, що санкції будуть введені і щодо міжнародних спостерігачів, які братимуть участь «у цьому фарсі».

Крім того, на засіданні було заслухано інформацію про виконання протокольного рішення засідання РНБО від 16 липня 2021 року щодо напрацювання пропозицій стосовно впровадження системи моніторингу діяльності осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів).

«Фахівці Апарату РНБО розробили та ввели в експлуатацію у серпні 2021 року сучасну інформаційно-аналітичну систему «СОТА» Головного ситуаційного центру країни», - сказав О. Данілов. За словами Секретаря РНБО, ця унікальна система 3-го класу та найвищого рівня складнощів «має три контури обробки інформації: загальнодоступний, для службового користування та таємний, і вона повністю готова до роботи».

Таким чином, сказав він, в Апараті Ради створено всі необхідні умови для ведення реєстру та впровадження системи моніторингу діяльності олігархів після ухвалення парламентом поданого Президентом України Закону України про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті.

Секретар РНБО України також повідомив, що під час засідання було розглянуто питання про виконання Указів Глави держави. За словами О.Данілова, наголошувалося на важливості підвищення виконавської дисципліни і неухильного виконання Указів Президента України та рішень РНБО.

За словами О. Данілова, Президент України доручив йому забезпечити контроль за підготовкою відповідальними виконавцями звітів щодо виконання Указів Глави держави для розгляду на наступних засіданнях.

Крім того, РНБО заслухала інформацію Міністра внутрішніх справ України про стан реалізації рішень РНБО України з питань застосування санкцій.

rnbo.gov.ua

Теги: Рада національної безпеки і оборони України,РНБО ,Олексій Данілов, Володимир Зеленський,Президент України Володимир Зеленський,санкції РНБО

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео