Председатель Тывровского райсуда пойманный на взятке купил квартиру в Виннице

Председатель Тывровского райсуда пойманный на взятке купил квартиру в Виннице
301760 ПЕРЕГЛЯДІВ

Председатель Тывровского райсуда Игорь Ратушняк, пойманный на вымогательстве крупной взятки, купил земельный участок и квартиру, а также задекларировал огромный дом на 500 кв.м. Об этом  стало известно из его декларации.

Ратушняк владеет земельным участком в поселке Бохоники площадью 1933 кв.м, земельным участком в поселке Селище площадью 1500 кв.м, жилым домом в поселке Бохоники площадью 29,3 кв.м, владеет жилым домом площадью 508 кв.м в поселке Бохоники, в поселке Гришовцы земельным участком площадью 18,5 тыс. кв.м, с 2020 года владеет квартирой в Виннице площадью 48,7 кв.м, а также с 2020 года земельным участком в Черемошне площадью 20 тыс. кв.м.

На праве бесплатного пользования он с 2013 года распоряжается квартирой в городе Гнивань площадью 63 кв.м, жилым домом площадью 76,5 кв.м, в поселке Гришовцы земельным участком площадью 18,5 тыс. кв.м, в поселке Бохоники земельным участком площадью 2,7 тыс. кв.м. Кроме того, с 2020 года он распоряжается домом площадью 92,9 кв.м и земельным участком площадью 679 кв.м в городе Гнивань.

Также на праве постоянного пользования он задекларировал недостроенный дом в поселке Бохоники.

Ратушняк владеет автомобилем MG 3 cross (2014), который он приобрел в 2014 году. Кроме того, ему принадлежит грузовой автомобиль МАЗ 5551, прицеп-платформа ПР SHOR TR, а его жене сельхозтехника FENDT 385S (1989). Кроме того, он арендует автомобиль Toyota Land Cruiser (2017).

В 2020 году Ратушняк заработал 1,24 млн гривен, получил 45 тыс. гривен пенсии, 3,6 тыс. гривен государственной помощи, 3,6 тыс. гривен помощи пострадавшим от Чернобыльской катастрофы и ряд других социальных выплат. Кроме того, он получил от Светланы Ратушняк 22 тыс. гривен в подарок, а его сын 55 тыс. гривен.

Впрочем, согласно декларации, сбережений у супругов Ратушняк нету.

368.media

Теги: Игорь Ратушняк,Игорь Ратушняк суд,Игорь Ратушняк судья,Игорь Ратушняк взятка,Ратушняк судья,Председатель Тывровского райсуда,Тывровский райсуд, взятка

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео