Таня Дяченко – уникальная и неординарная, украинская душа шансона

Таня Дяченко – уникальная и неординарная, украинская душа шансона
318686 ПЕРЕГЛЯДІВ

Таня Дяченко – украинская душа шансона, певица и артистка уникальная и неординарная. Как сказал о ней член жюри фестиваля «Душевная волна» в Одессе Анатолий Барбакару: «Смотришь - греет. Слышишь - греет. Смотришь – а не достаточно, - хочется слышать. Слышишь и не разочаровываешься в увиденном. Не вопрос симпатичности, вопрос озорства и зажигательности. Всего хватает: образа, голоса, души. Влюбляет в себя».

Таня Дяченко закончила Киевское Эстрадно – цирковое училище и получила специальность солистки - вокалистки, по окончанию которого работала солисткой в Гомельской филармонии, а в последствии солисткой театра Николая Мозгового. Закончила Государственную Академию Руководящих Кадров Культуры и Искусства по специальности режиссёр массовых мероприятий и праздников.

В начале 2009 года Таня закончила и выпустила свой первый сольный диск "На небесах любви" на музыку Руслана Квинты и стихи А.Вратарёва и В.Куровского. В сентябре 2009 года вышел второй диск на музыку и стихи Александра Ярёменко «Верная".

 Практически все песни звучали или находятся в ротации в настоящее время на разных радиостанциях Украины, а некоторые (на сегодняшний день их уже более 500) вошли в сборники лучших песен 2009 и 2021 годов в странах бывшего СНГ. В настоящее время в репертуаре Таня Дяченко более 60-ти песен написанных для неё разными композиторами и поэтами! Таня принимает активное участие в концертных программах на сценах Украины, Латвии, Беларуси, Франции, Испании, Турции, Чехии и Германии. Постоянная гостья фестиваля «Юрмала Шансон».

Гран при и приз зрительских симпатий на II международном песенном фестивале "Душевная волна" в Одессе.

Обладатель премии "Маэстро шансона" 2010

II место на 1-м международном фестивале в Крыму "ШансонЪ у моря" в Севастополе. 2009

Победительница международного музыкального фестиваля им. Аркадия Северного "Чёрная роза" в Иваново (Россия). 17 июня 2010 г.

Обладательница II премии международного фестиваля "Хорошая песня " в Зеленоградске Калининградской обл. (Россия). 2009

Гран при 1-го национального фестиваля "Хорошая песня. Украина" в Запорожье. 2009

Лауреат III премии международного конкурса молодых исполнителей Украинской эстрадной песни им. В. Ивасюка в Черновцах. 1995

КОВАЛЕРСКАЯ ДАМА ОРДЕНА СВЯТОГО СТАНИСЛАВА IV СТЕПЕНИ

Теги: Таня Дяченко,Дяченко ,Таня Дяченко шансон,шансон,Маэстро шансона 2010,Таня Дяченко музыка,Таня Дяченко песни,Дяченко Таня песни,Дяченко Таня шансон,Таня Дяченко творчество

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео