Андрій Рябець - у Харкові топ-керівнику податкової подарували готівкою майже 4 річні зарплати

Андрій Рябець - у Харкові топ-керівнику податкової подарували готівкою майже 4 річні зарплати
55537 ПЕРЕГЛЯДІВ

Харківський чиновник Андрій Рябець задекларував подарунок у грошовій формі на суму більше 1,6 млн грн

У Харкові заступник начальника обласної податкової Андрій Рябець отримав у подарунок готівкою більше 1,6 млн грн.

Як передає Depo.Харків, відповідне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані 17 вересня подав заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Андрій Рябець.

Згідно з повідомленням, 15 вересня Рябець отримав подарунок у грошовій формі на 1,611 млн грн. Дарувальниця – Людмила Рябець (ймовірно, мати).

Відповідно до декларації за 2020 рік, Рябець не має власної нерухомості, стоянка, земля, житло зареєстровані на дружину. Чиновник володіє автомобілем Skoda Superb 2018 року випуску та має право користуватися автомобілем Skoda Kodiaq 2020 року випуску. Дружина податківця володіє 80% ТОВ "ДЖІ ЕР СВІТ".

У 2020 році Рябець отримав наступний дохід: зарплата за основним місцем роботи в ГУНП України в Харківській області – 111,8 тис. грн, зарплата за основним місцем роботи в ГУ ДПС України в Харківській області – 298,7 тис. грн, дохід від відчуження рухомого майна – 385 тис. грн. Дружина чиновника отримала наступний дохід: зарплата за основним місцем роботи у Харківському державному університеті харчування і торгівлі – 38,8 тис. грн, зарплата за сумісництвом – 14,8 тис. грн, дохід від відчуження рухомого майна – 975,5 тис. грн.

Серед заощаджень Рябець задекларував 8 тис. доларів і 50 тис. грн готівкою, а також 3,5 тис. грн у банку. Його дружина – 5 тис. доларів і 80 тис. грн готівкою, а також 4,5 тис. грн у банку.

Довідка Depo.Харків. Андрій Рябець – заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області як відокремленого підрозділу Державної податкової служби України. Народився 13 листопада 1980 року в Мерефі.

З 1998 по 2008 рік служив у Внутрішніх військах України, з 2008 по 2015 – в органах внутрішніх справ України, з 2015 по 2020 рік – в Національній поліції України.

У січні 2020 року став в.о. першого заступника начальника Головного управління ДПС у Харківській області. з 15 січня 2021 року призначений заступником начальника Головного управління ДПС у Харківській області як відокремленого підрозділу Державної податкової служби України.

kh.depo.ua

Теги: Андрій Рябець,Рябець,Харьков,Харків,Украина,податкова,нологовая,Україна,Харківський чиновник Андрій Рябець,Харківський чиновник Рябець,Харківський чиновник ,чиновник ,чиновник Андрій Рябець,чиновник Рябець,декларація,декларация,ДПС у Харківській області,ДПС ,Людмила Рябець,ТОВ "ДЖІ ЕР СВІТ",ТОВ ДЖІ ЕР СВІТ,ДЖІ ЕР СВІТ,ТОВ, ГУ ДПС України в Харківській області , ГУ ДПС , ГУ ДПС України ,ГУНП України в Харківській області,Державна податкова служба України,Державна податкова служба ,Національна поліція України,Національна поліція
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео