Дятел с Гидропарка или просто Чопов Александр Иванович по кличке «Стакан»

Дятел с Гидропарка или просто Чопов Александр Иванович по кличке «Стакан»
57737 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Гидропарке есть инспектор КП «Киевблагоустройство» Чопов Александр Иванович по кличке «Стакан», мошенник и наводчик, стукач Киевской полиции, подсадная утка, провокатор и наркоман!

 Все предприниматели которые сталкиваются с получением разрешения на торговлю в зоне Гидропарк сталкиваются с мошенником Чоповым Александром, «дятлом» Киевской полиции. Начинается всё хорошо, за маленькую взятку Чопову дела вроде продвигаются - но через неделю на предпринимателей наезжают бандиты или полиция! Потом Чопов по кличке «Стакан» берётся за разрешение проблем и решает их обычным мошенническим приемом «вилка», бизнес становится убыточным и Чопов со своей боевой подругой «Ксюха» подбирают остатки пожитков и так не сильно успешных предпринимателей. В последствии «дятел» Чопов Александр и Ксюха продают отжатое имущество через бомжей на Киевских рынках .

Чопов Александр по кличке «Стакан» дружит с кавказскими группировками и является наводчиком для грабежей. Так, во время Майдана Чопов Александр обогатился на грабежах с азербайджанцами с Одессы, даже пытался сменить свою старую кличку «Стакан» на новую «Одесса», но она не прижилась.

Покрывает Александра Чопова Киевский уголовный розыск, стучит он на всех т.к. на крючке полиции за убийство женщины во времена Майдана. На один из грабежей Чопов Александр, обдолбленный амфетамином пошёл вместе с кавказцами и придушил женщину - всех кавказцев посадили, а «Стакана» -  сделали агентом уголовного розыска! Хотя Тамару душил и убил Чопов Александр.

Если вы поговорите с Александром Чоповым, даже не сомневайтесь - этот дятел вас сразу сдаст или спровоцирует на криминал.

Будте бдительны общаясь с Чоповым Александр Ивановичем по кличке «Стакан» и с мошенницей «Ксюха».

Теги: Чопов Александр,Киевский уголовный розыск,инспектор КП «Киевблагоустройство» Чопов Александр Иванович по кличке «Стакан»,Чопов Александр Иванович ,Стакан,убийство женщины ,убийство женщины Чопов Александр Иванович,Украина,Чопов,Україна,Гидропарк,КП «Киевблагоустройство»,КП Киевблагоустройство,Киевблагоустройство,Киевская полиция,полиция,Киев,Київ,Одесса,Одеса,Ксюха,Майдан
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео