Сергей Кривенко: По следам наших выступлений

Сергей Кривенко: По следам наших выступлений
324365 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 марта 2021г., около 20.00, неизвестный на тот момент парень подходит к ресторану «Рыба» и режет кухонным ножом колеса автомобиля Захара Заричанского (сына ресторатора Андрея Заричанского), затем колёса автомобилю Порш черного цвета, приняв его за машину Заричанского-старшего.

Буквально сразу мне звонит Андрей (в тот момент он находился хз где) с просьбой срочно помочь найти "идиота с ножом" и важное - обезопасить Захара, которому никто не мог дозвониться. Совместно с полицией, я нашёл этого парня (смотри мой пост от 5 сентября). 

Он был задержан. При задержании его ранили из травматического оружия, поскольку парень, пребывая в неадекватном состоянии, спустился на 13-ю Фонтана и пытался там порезать колёса другим автомобилям. 

Уже в больнице, после операции, в ходе которой извлекли резиновую пулю, выяснилось, что Миша (так звали парня) ранее работал в ресторане «Рыба» и не смог получить расчет от Заричанского. Все попытки несчастного парня обсудить проблему и забрать свои деньги не увенчались успехом, что послужило причиной дальнейшего психического расстройства. Несколько раз Михаил прошел курс лечения в психиатрической больнице, получив после этого статус не опасного для общества гражданина. 

Пока длилось лечение, я оказывал помощь Михаилу покупкой мед препаратов по назначению врачей.

В тот момент все, что волновало моего тогдашнего партнёра Андрея Заричанского, все ли в порядке с его сыном Захаром, и, как наказать этого беднягу экс-сотрудника. Он даже думать не хотел, что сам стал виновником всего этого, не понимая, что своей жадностью и крохоборством искалечил человеку жизнь.

Некоторые правила бизнеса гласят:

- Выплачивайте сотрудникам зарплату вовремя и в обещанном объеме.

- При увольнении - рассчитывайтесь с сотрудниками полностью.

За любого нанятого сотрудника вы несёте ответственность.

Но это правила бизнеса здорового человека. Каков Андрей Заричанский - делайте выводы сами.

Сергей Кривенко

Теги: Сергей Кривенко,Андрей Заричанский

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео