Журналісти звернулись до Венедіктової через інформацію про здирництво радника Кличка

Журналісти звернулись до Венедіктової через інформацію про здирництво радника Кличка
31000 ПЕРЕГЛЯДІВ
В запиті журналісти просять надати відповідь чи надходили до Офісу Генерального прокурора скарги на протиправну діяльність радника Київського міського голови з питань екології Олексія Гриценко з боку столичних забудовників

Журналісти видання Персона звернулись до генерального прокурора Ірини  Венедіктової через інформацію про здирництво радника Кличка Олексія Гриценко, передає "Персона".

В запиті журналісти просять надати відповідь чи надходили до Офісу Генерального прокурора скарги на протиправну діяльність радника Київського міського голови з питань екології Олексія Гриценко з боку столичних забудовників, зокрема забудовника озера Вирлиця ТОВ “Мрія-Інвест”, з якого, по інформації ЗМІ, Олексій Гриценко вимагав хабар в розмірі 500 тисяч доларів США.

“Журналістам нашого видання із відкритих джерел стало відомо, що Гриценко Олексій Анатолійович, використовуючи свій статус радника Київського міського голови з питань екології,  нібито вимагав із забудовників в інтересах свого керівника Віталія Володимировича Кличко кошти для провадження безперешкодної забудови території столиці. У випадку несплати коштів Олексій Гриценко погрожував блокувати забудову на рівні КМДА та підконтрольних йому активістів екологічного спрямування.

 

Зокрема, журналісти видання Фраза.юа наводять скріни начебто переписки Олексія Гриценко з використанням номеру телефону +380675067171 та ймовірно представником забудовника озера Вирлиця ТОВ “Мрія-Інвест”, де Олексій Гриценко ймовірно вимагає із ТОВ “Мрія-Інвест” кошти в розмірі 500 000 доларів США за можливість безперешкодного завершення будівництва ТРЦ.

Олексій Гриценко

Інформація схожого характеру шириться в соціальних мережах. Так, відомий київський блогер Володимир Цибулько у своєму дописі від 3 вересня 2021 року повідомляє наступне: «Олексій Гриценко кілька разів брав участь у виборах – до парламенту та Київради, але жодного разу не переміг. Тепер Олексій скрізь представляється «радником мера Києва з екології». Цікаво, Кличко знає про це?

Хай там як, а Гриценко-молодший позиціонує себе, як «тіньовий куратор» проплачених протестних рухів, координує та інструктує «активістів» у Київраді. Також, як кажуть у кулуарах Київради, він разом з Дмитром Білоцерковцем заводять «псевдоактивістів» у приміщення КМДА та чинять тиск на депутатів у досить оригінальний спосіб.

Так, Олексій фотографує обранців киян під час голосувань, і якщо результати не співпадають з його забаганками, то розміщує у соцмережі фото «ворожих» депутатів та погрожує «прийти до них додому». Яке має право Олексій Гриценко так вчиняти, невідомо. Мабуть «високий» статус «радника з екології» Кличка, про що київському міському голові можливо й не відомо, дозволяє таку розв’язну поведінку.

Гриценко запевняв замовників протестів у своїй значимості та вмінні «вирішувати» справи у Київраді. Втім, після кількох провалів йому вже не вірять та «не ведуться» на обіцянки.

Наразі під орудою Гриценко діє угрупування «екоактивістів». Вони створюють шоу, досить низькопробні, аби, як вказано у злитій переписці, отримати пів мільйона доларів відкату, щоб перестати «кошмарити» забудовника, який приведе до ладу територію біля озера Вирлиця, що наразі перетворилася на смітник».

Просимо надати інформацію, чи надходили до ОГП офіційні звернення від забудовника озера Вирлиця ТОВ “Мрія-Інвест” чи пов’язаних з ними осіб, щодо вимагання неправомірної вигоди чи інших правопорушень з боку радника Київського міського голови з питань екології на громадських засадах Гриценко Олексія Анатолійовича.

Також просимо надати інформацію про наявність заяв про вимагання неправомірної вигоди чи інших правопорушень з боку радника Київського міського голови з питань екології на громадських засадах Гриценко Олексія Анатолійовича від інших забудовників що здійснюють свою діяльність на території міста Києва”.

from-ua.com

Теги: Гриценко Олексій Анатолійович,Гриценко Олексій,Гриценко,Київський міський голова,Київ,Киев,Украина,Україна,Кличко, Виталий Кличко,Мер Києва Виталий Кличко,Мер Києва Кличко,мер Києва,Виталий Кличко Википедия,КМДА, Генеральна прокуратура України,Генеральна прокуратура,ГПУ,прокуратура, Ірина Венедіктова,Венедиктова,ГПУ Ирина Венедиктова,Ирина Венедиктова,Венедиктова Википедия,Ирина Венедиктова Википедия,Ірина Венедіктова Вікіпедія,Венедіктова Вікіпедія,ОПГ,Київрада,Киеврада,ТОВ “Мрія-Інвест”,ТОВ Мрія-Інвест,Мрія-Інвест,ТОВ,Дмитро Білоцерковець, Білоцерковець,Вирлиця,озеро Вирлиця,Цибулько,Володимир Цибулько
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео