Ірина Венедіктова зустрілася з членами Ради прокурорів України та органу, що здійснює дисциплінарне провадження

Ірина Венедіктова зустрілася з членами Ради прокурорів України та органу, що здійснює дисциплінарне провадження
319044 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зустрілася з членами Ради прокурорів України та відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження, які наразі розпочинають свою роботу. 

«Завдяки проведеним в дуже стислі терміни відповідним процедурам призначення тепер маємо повноважні склади і Ради прокурорів, і дисциплінарного органу. Маємо великі сподівання, що ви будете допомагати розбудовувати інституцію, змінювати мислення і поведінку прокурорів, а також відновлювати довіру людей до інституції. Впевнені, що наша співпраця буде плідною», – зазначила Ірина Венедіктова, звертаючись до учасників зустрічі.

Генеральний прокурор наголосила, що відновлення потужного і дієвого прокурорського самоврядування було невід’ємною частиною реформи інституції.

«Самоврядування - основа прокурорської незалежності. Тепер ці органи стануть локомотивами подальшої трансформації прокуратури, щоб  зробити її міцнішою, дієвішою в захисті прав людей. Нам необхідно змінювати організаційну культуру, ставати зрозумілішими і продовжувати самоочищення системи», – зауважила Генеральний прокурор.

11 членів Ради прокурорів України призначили на всеукраїнській конференції прокурорів, 2 – на з’їзді представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ. Всеукраїнська конференція прокурорів також призначила 5 прокурорів до дисциплінарного органу, а з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ – 2 його членів, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини за погодженням із Комітетом Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності призначив 3 осіб. 

До повноважень Ради прокурів відноситься внесення рекомендацій про призначення та звільнення прокурорів з адміністративних посад; організація впровадження заходів щодо забезпечення незалежності прокурорів, поліпшення стану організаційного забезпечення діяльності прокуратур; розгляд питань правового, соціального захисту прокурорів та членів їхніх сімей і прийняття відповідних рішень з цих питань; розгляд звернень прокурорів та інших повідомлень про загрозу незалежності прокурорів, вжиття за наслідками розгляду відповідних заходів; звернення з пропозиціями про вирішення питань діяльності прокуратури до органів державної влади та органів місцевого самоврядування; здійснення контролю за виконанням рішень органів прокурорського самоврядування; надання роз’яснень щодо додержання вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності прокурорів, голови чи членів відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження.

Також починає роботу відповідний орган, що здійснює дисциплінарне провадження. До його повноважень відноситься проведення добору кандидатів на посаду прокурора; участь у переведенні прокурорів; розгляд дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження; за результатами дисциплінарного провадження і за наявності підстав прийняття рішення про накладення на дисциплінарного стягнення або рішення про неможливість подальшого перебування особи на посаді прокурора.

gp.gov.ua

Теги: Ірина Венедіктова,Генеральний прокурор,Рада прокурорів України

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео