«Слід Гройсмана»: у Липовці опоненти поширювали «чорнуху» проти кандидата на посаду голови громади

«Слід Гройсмана»: у Липовці опоненти поширювали «чорнуху» проти кандидата на посаду голови громади
28911 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Слід Гройсмана»: у Липовці опоненти поширювали «чорнуху» проти кандидата на посаду голови громади.

У Липовці  небайдужі громадяни затримали двох осіб та депутата районної ради, які поширювали листівки із неправдивою, дискредитаційною інформацією про одного з кандидатів на посаду голови громади. Жертвою атаки політтехнологів став кандидат від «Європейської Солідарності» Василь Авраменко. Представники його штабу викликали на місце подій поліцію та написали заяву про порушення виборчого законодавства.

Вранці, 25 вересня, місцеві  мешканці зупинили осіб, які розносили громадою листівки із наклепом на кандидата на посаду міського голови Василя Авраменка. Також громадяни виявили авто, в якому вони зберігалися.

Як розповіли виданню «Вінницяю.ОК» очевидці, двоє затриманих молодиків  зізналися, що нібито отримали завдання на поширення дискредитаційних матеріалів у Вінниці, у штабі партії «Українська стратегія Гройсмана». На матеріалах, наданих нашому виданню липівчанами, серед «чорних агітаторів» можна помітити і депутата Вінницької районної ради від «Української стратегії Гройсмана» Олександра Короля. Саме він розвозив машиною «чорну» агітаційну продукцію.

Відтак, місцеві мешканці, що надали нам фото та відео, вбачають у цій справі «слід Гройсмана».

«Хлопці самі зізнались, звідки прийшло «завдання», та й той факт, що у справі був помічений депутат від певної політичної сили сам по собі багато про що говорить», – поділився з нами думкою співрозмовник.

Прикметно, що раніше Олександр Король працював в органах та був начальником поліції Немирівського району.  

За фактом правопорушення представники «Європейської Солідарності» звернулись до поліції. Нагадаємо, це не перший випадок використання брудних політтехнологій під час виборчої кампанії у Липовці. Раніше один з кандидатів був помічений на прихованій агітації у школах. Позачергові вибори голови Липовецької громади призначені на 31 жовтня.

vinnitsaok.com.ua

Теги: Василь Авраменко,Авраменко,Украина,Слід Гройсмана,Гройсман, Украиинская стратегия Гройсмана,Владимир Гройсман Википедия,Владимир Гройсман,Гройсман Википедия,Європейська Солідарність,Вінницька районна рада,Вінниця,Винница, Винницкая область, Вінницька область,Олександр Король,Король
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео