Як у Вінниці Гройсман Порошенка з днем народження привітав

Як у Вінниці Гройсман Порошенка з днем народження привітав
34800 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні святкує свій день народження політичний батько Володимира Гройсмана – Петро Порошенко.

▪️Саме Порошенко зробив Гройсмана народним депутатом (включив в прохідну частину списку БПП).

▪️Саме Порошенко зробив Гройсмана головою Верховної Ради (голосами коаліції БПП та НФ).

▪️Саме Порошенко зробив, зрештою, Гройсмана прем’єр-міністром.

Потрібно зазначити, що у Володимира Гройсмана є кілька дуже позитивних і унікальних, як для українського політика, особистих рис: він ніколи не забуває добра і завжди тримає слово!

Сьогодні поговоримо про пункт перший.

Напередодні дня народження Порошенка, люди Гройсмана завалили Липовецьку ОТГ агітаційною “чорнухою” проти кандидата від “Європейської солідарності” на голову Липовецької ОТГ.

І хоча розповсюджували листівки агітатори “Української стратегії” під керівництвом депутата райради від партії Гройсмана, в листівках анонімні політтехнологи мочать кандидата від “ЄС” і хвалять… ні, не кандидата від “Української стратегії”, а топ-менеджера агрохолдингу МХП і кандидата від “Батьківщини” на голову ОТГ.

Така собі супер-креативна технологія: зіштовхнути двох ключових кандидатів між собою, щоб спокійно скуповувати голоси через “горохову мережу” та інші виборчі бонуси.

Ну віддячив так віддячив.

І Порошенку, і шанованій в Україні компанії, скажете ви.

Але це не головне. Головне – це нова якість політики, повага до людей і боротьба за інтереси українців, про що не втомлюється говорити на телеканалах(і) колишній прем’єр-міністр.

Ви просто подивіться, як Володимир Борисович віддячив всім мешканцям Вінницької області. Кожен з яких дуже важливий для Гройсмана і його команди!

Ми просто не розуміємо, чому з політтехнологів Гройсмана сміється вся країна.

Але розуміємо як високо цінує довіру своїх колишніх земляків киянин Гройсман!

Це ж як треба поважати той “плебс”, щоб ось так вишукано віддячити йому за величезний мандат довіри на останніх місцевих виборах!

politarena.info

Теги: ОТГ , Украиинская стратегия Гройсмана,Гройсман,Володимир Гройсман,Владимир Гройсман,Владимир Гройсман Википедия,Володимир Гройсман Вікіпедія,Гройсман Вікіпедія,Гройсман Википедия,вибори, Петр Алексеевич Порошенко,Петр Порошенко Википедия,Петр Порошкнко, Петро Порошенко,Петро Порошенко Вікіпедія,Липовець,чорний піар, Владимир Борисович Гройсман,БПП,Блок Петра Порошенка,Винница, Винницкая область,Вінниця, Вінницька область
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео