Відеопроєкт “Відповідальний господар” від Благодійного Фонду Happy Paw

Відеопроєкт “Відповідальний господар” від Благодійного Фонду Happy Paw
331192 ПЕРЕГЛЯДІВ

Спеціально до Всесвітнього дня захисту тварин, який відзначається 4 жовтня, Благодійний Фонд “Щаслива лапа” в рамках освітнього проєкту Біоетика, створив відеопроєкт під назвою “Відповідальний господар” із серії дев'яти роликів присвячених вихованню гуманного та відповідального ставлення до тварин.

З 2013 року Фонд “Щаслива Лапа”  активно займається питанням виховання шкільної аудиторії, проводячи інтерактивні заняття, всеукраїнські акції та конкурси, онлайн-уроки,  квести, просвітницько-виховні заходи, поїздки до притулків та багато інших активностей для дітей та молоді. За словами засновниці Фонду Ольги Спектор, питання гуманного та відповідального ставлення до тварин є актуальними не тільки серед дітей, тому у Фонді вирішили створити проєкт, який об'єднав би аудиторії школярів  і дорослих.

Відеопроєкт було створено при залученні профільних спеціалістів, за допомогою яких Фонду вдалось систематизувати та надати повну інформацію, що допоможе орієнтуватись у питаннях по належному догляду та вихованню тварин, а саме: 

1. Що потрібно для того, аби завести песика або котика.

2. Притулок для тварин.

3. Як правильно доглядати за домашнім собакою або котом.

4. Адресник, мікрочип та жетон з QR - кодом.

5. Як виховувати цуценя, основні правила дресирування.

6. Стерилізація котика або песика.

7. Правила утримання, вигулу собак і як бути із тваринами в громадських місцях.

8. Що робити, якщо загубив домашнього улюбленця.

9. Що робити, якщо знайшов тварину або хочеш прилаштувати свою тварину.

Основна мета фонду при створенні роликів була в тому, щоб такі важливі питання як “стерилізація”, “вакцинація”, “реєстрація”, “чипування”, “адресник”, “прибирання за песиком на вулиці” стали нормою для майбутніх господарів тварин, а притулки стали тимчасовим місцем перебування тварин.

Такі ролики будуть гарною нагодою для роботи педагогів з дітьми та під час  проведення II Міжнародного Уроку доброти, який традиційно відбудеться 4 - 6 жовтня 2021 року за ініціативи Фонду “Щаслива Лапа”.

Для популяризації таких важливих тем, які висвітлені у роликах - фонд буде проводити різноманітні активності в тому числі й розіграші цікавих подарунків у соцмережах.

Ролики викладені у вільному доступі на YouTube-каналі Фонду -

Контакти:

PR - Аліна Кривкіна

pr@happypaw.ua

+38093 217 04 24

https://happypaw.ua

Facebook

Instagram

Теги: Благодійний Фонд “Щаслива лапа”,Біоетика,тварини,Фонд “Щаслива Лапа”,Ольга Спектор, Притулок для тварин.,Адресник,котики,песик,Що робити, якщо загубив домашнього улюбленця., якщо знайшов тварину або хочеш прилаштувати свою тварину,Аліна Кривкіна

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео