Михайло Товт - начальником Чернівецької митниці став корупціонер і побратим Салагора

Михайло Товт - начальником Чернівецької митниці став корупціонер і побратим Салагора
59161 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чи зможе новий начальник впоратись з корупцією на Чернівецькій митниці, чи буде нею керувати і кришувати?

Народився Михайло Йосипович 17 листопада 1964 р. у с. Завидове Мукачівського району Закарпатської області.

Перейдимо одразу до його діяльності: з 2002 року він працював у Верховній Раді України — на посаді помічника-консультанта народного депутата Віктора Балоги.

З 2005 року — першим заступником начальника Львівській митниці.

З листопада 2007 року по серпень 2008 року — заступником голови державної митної служби — начальником Західної регіональної митниці.

У період 2008-2017 роки — директором Західного казенного підприємства пробірного контролю Міністерства фінансів Україні.

Найцікавіше у цій хронології — «пробіл» між роботою у Верховній Раді та потраплянням в митні органи.

В біографії Михайла Товта, як директора Західного казенного підприємства пробірного контролю, що наявна у відкритих джерелах, про цей період зазначено наступне:

«У 2002 р. М. Й. Товт повернувся на державну службу помічником-консультантом народного депутата України. У 2003 р. вступив на юридичний факультет Львівського інституту внутрішніх справ, який закінчив у 2005 р. Михайло Йосипович — активний громадський діяч. Із вересня 2003 р. працював заступником керівника виборчого штабу „Наша Україна“ в Закарпатській області, а з жовтня 2004 р. — по Закарпатському виборчому округу № 74. Михайло Товт брав участь у „помаранчевій революції“ 2004 р.У березні 2005 р. переведений першим заступником начальника на Львівську митницю, згодом почав виконувати обов’язки начальника».

Тобто, судячи з даних відомостей, на високу посаду у митні органи активіст «помаранчевої революції» Михайло Товт, який, до речі, закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, був переведений прямо з виборчого штабу «Нашої України» по Закарпатському виборчому округу. Закінчивши перед цим Львівський інститут внутрішніх справ.

Про «брудну» репутацію нового очільника говорить не лише його минуле.
Словом, тільки зайнявши посаду начальника Закарпатської митниці, Михайло Товт, розпочав хвилю призначень.

Так першим підвищення отримав Федір Клян, якого у травні 2020 року в Івано-Франківській області піймали на отриманні хабарів.

Крім того, повернути планують митника Михайла Йовбака, який у січні 2018 року пропустив 1 тону бурштину на посту «Косино». За це він був звільнений, а зараз його планують повернути на Закарпатську митницю.

Тепер ця людина займає серйозну посаду на Чернівецькій митниці. Пане президенту! Від того, що ви змінили начальство на митницях, СБУ, поліції, сенсу нажаль, немає! Славнозвісний Микола Салагор твердить усім, що Юрій Товт його «побратим», та як тільки він відновитися після суду, Товт прийме його до себе у «зами». І вся контрабанда знову піде у руки Салагору.

1bpost.com

Теги: Михайло Товт,Товт, Михаил Товт ,Чернівецька митниця,митниця,таможня,Черновицкая таможня,корупціонер, Михайло Йосипович Товт,Віктор Балога,Балога,Львівська митниця,Верховна Рада України,Верховна Рада ,Верховная Рада,Верховная Рада Украины,Украина, Україна,Міністерство фінансів України,Міністерство фінансів ,Федір Клян,Клян,Михайло Йовбак,Йовбак,Закарпатська митниця,Закарпаття,СБУ, СБ Украины, СБ України, Служба Безпеки України,Служба безпеки,Служба безопасности,Служба безопасности Украины, поліція,Микола Салагор,Салагор,Юрій Товт
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео