В Одесской области оправдали главу села, которую обвиняли в получении 10 тысяч долларов взятки

В Одесской области оправдали главу села, которую обвиняли в получении 10 тысяч долларов взятки
289912 ПЕРЕГЛЯДІВ

Арцизский райсуд Одесской области оправдал бывшую сельскую голову с. Кривая Балка Белгород-Днестровского района Валентину Венгровскую, которую обвиняли в получении взятки за передачу в аренду земли на берегу реки. Об этом стало известно из приговора по ч. 3 ст. 368 УК.

Согласно приговору, состоялась провокация взятки следователями СБУ, а допустимых доказательств вины представлено не было.

Сельскую голову Кривой Балки обвиняли в вымогательстве 10 тыс. долларов за передачу участка в аренду «с перспективой дальнейшей приватизации». Меченые деньги нашли во время несанкционированного многочасового обыска в ее рабочем кабинете.

Пакет с деньгами лежал в сейфе, который до этого осматривали дважды. Обыск провели в присутствии понятых, которые приехали в деревню вместе с бригадой следователей из Одессы, фактически устранив адвоката от следственного действия. Следов краски на руках подозреваемой обнаружено не было.

Судья констатировал, что переговоры о передаче денег во всех случаях инициировал предприниматель, который заявил о вымогательстве в СБУ. Также он отметил, что информацию в ЕРДР внесли в сентябре 2018, а фактически вымогательство, по версии следствия, началось только в декабре.

Судья подчеркнул, что первоначальная запись не содержит никакой конкретики: ни фамилии заявителя, ни данных о подозреваемом, ни описания обстоятельств дела. Фактически такая запись позволяет следователям инициировать гласные и негласные следственные действия в отношении любого украинского чиновника, а затем вписать нужную фамилию и фабулу дела.

За решение о землеотводе участка депутаты проголосовали единогласно и на допросе заявили, что никакого давления к ним не было. Причем, выделенным земельным участком заявитель не пользовался, поэтому позже это решение отменили. Как выяснил судья Сергей Варгараки, следователи вышли за рамки дозволенного для правоохранителей.

В результате суд признал вину обвиняемого недоказанной и оправдал ее.

Источник

Теги: Кривая Балка,Валентина Венгровская, взятка

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео