Игорь Терехов и орден "Финэкса": Теневые доходы и. о. мэра Харькова

Игорь Терехов и орден "Финэкса": Теневые доходы и. о. мэра Харькова
280587 ПЕРЕГЛЯДІВ

В июле 2021 года коммунальное предприятие «Харьковпасс» договорилось о закупке магнитных карточек для проезда на 42 млн грн. с финансовой компанией «Платежный центр». Журналисты-расследователи считают этот «договорняк», одной из самых крупных афер мэрии Терехова. Один E-ticket будет стоить КП приблизительно 60-78 грн/комплект, тогда как другие города закупают их по 14-16 грн. Почему «Платежный центр» получает такие выгодные условия в Харькове?

Журналисты говорят, что фирма принадлежала компании по управлению активами «Финэкс-Капитал», а ее совладелицей является Лада Кримерман, которая в свое время «одолжила» Игорю Терехову на покупку ценных бумаг 15 млн грн.  Кстати, с этим долгом, ценными бумагами и дивидендами от них Игорь Терехов попал на три уголовных дела: неуплата налогов, недостоверные данные в декларации и незаконное приобретение активов. Сейчас эти эпизоды изучает прокуратура и НАЗК.

Журналисты говорят, что с 2018 года Терехов формально не имеет отношения к «Финэкс-Капитал», но вот его «очень близкий человек» Анна Кузнецова еще как имеет. Расследователи выяснили, что компания, владеющая 8 объектами недвижимости по ул. Липовой, (директор все та же - Лада Кримерман) недавно перешла в собственность Ольге Момот, которая… сюрприз – мама Кузнецовой. Таким образом, «Финэкс-Капитал», судя по всему, расплатился с Тереховым за возможность высасывать деньги харьковчан из бюджета. Выкачивание происходит не только через E-ticket, а и через дорожные подряды – ДСК «Уровень» близкая к «Финэкс-Капитал» получила от мэрии тендеров на более, чем 300 млн грн. Так что Терехова эти «предприниматели» явно не обидят с благодарностью.

Источник: Телеграм канал «Харьков. Бои без правил»

Теги: Харьковпасс,Финэкс-Капитал,Анна Кузнецова,Платежный центр,Игорь Терехов, терехов игорь харків, Терехов Ігор Олександрович, Терехов Игорь Александрович, Игорь Терехов биография, компромат Терехов, Харьков мэр Терехов, вибори мера Харкова Терехов, выборы мэра Харькова Терехов, виконувач обов’язків міського голови Харкова Терехов, Ігор Терехов новини, Игорь Терехов новости, Блок Кернеса Терехов, Блок Кернеса – успешный Харьков Терехов, смерть Кернеса Теренхов Ігор, свіжі новини Терехов Харків, смерть Кернеса Теренхов Игорь, свежие новости Терехов Харьков

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео