Денис Монастирський: Якісне облаштування всього кордону - це питання, яке ми маємо однозначно вирішити протягом наступних років

Денис Монастирський: Якісне облаштування всього кордону - це питання, яке ми маємо однозначно вирішити протягом наступних років
302627 ПЕРЕГЛЯДІВ

2 жовтня, під час робочої поїздки у Львівську область міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко відвідали ділянку українсько-польського кордону. Ознайомилися з системою охорони, пропускними операціями, а також технічними засобами, які використовують прикордонники під час несення служби. 

Упродовж останніх двох днів міністр внутрішніх справ Денис Монастирський спільно з колегами об’їхав та оглянув східну ділянку кордону, де детально ознайомився з його облаштуванням, а сьогодні перевірив західний рубіж. 

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Рава–Руська» голова Держприкордонслужби ознайомив міністра з порядком пропуску громадян та транспортних засобів і заходами, які вживаються для протидії поширення COVID-19 на території України. Зокрема, щодо застосування прикордонниками електронної перевірки COVID-19-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію громадян, негативний результат тестування або одужання від хвороби. Продемонстроване програмне забезпечення «SafeBorder» дає можливість прикордонникам автоматизовано перевіряти чинність документа та його приналежності відповідній особі під час перетинання кордону України. Денис Монастирський особисто перевірив його роботу, надавши власний сертифікат про вакцинацію. 

"Ми прибули у пункт пропуску, щоб подивитися як працюють прикордонники в умовах пандемії, оскільки Уряд планує внести певні зміни в роботу з сертифікатами. Ми хочемо вивчити це питання", - сказав міністр внутрішніх справ 

На «зеленій» ділянці Денис Монастирський ознайомився з організацією охорони держкордону за допомогою рухомого тепловізійного комплексу на базі автомобіля «ТОРСУС» та безпілотних літальних комплексів. Побував на лінії кордону, де облаштована контрольно-слідова смуга та вежі для спостереження. 

"Якісне облаштування всього кордону - це питання, яке ми маємо однозначно вирішити протягом наступних 2-х років за президентською програмою. Ми плануємо наступного року облаштувати українсько-російську та українсько-білоруську ділянки кордону. Через рік, у 2023–му, має бути облаштований західний рубіж. Сьогодні з висоти пташиного польоту ми мали можливість подивитися на кордон із Польщею. Наша задача - спланувати, ознайомитися з тим, як все облаштовано, як працює, і що ще потрібно зробити", - сказав міністр.

Безпосередньо у прикордонному підрозділі Денис Монастирський ознайомився з порядком роботи зміни оперативно-чергової служби та комплексом відеоконтролю, який допомагає стежити за пунктом пропуску. Окремо продемонстровано порядок здійснення контролю за прикордонними нарядами за допомогою системи JPS–навігації та доведення інформації в разі виникнення обстановки. 

"Західний і Східний рубежі – це різні кордони за настроєм, за напруженням, але поспілкувавшись із прикордонниками, настрій єдиний – захистити Україну від зовнішнього ворога, від РФ, побудувати державний кордон", - наголосив Денис Монастирський.

Він також додав, що з Президентом України обговорював питання підняття заробітної плати для співробітників Держприкордонслужби. 

"Я переконаний, що та ноша, яку ви несете, та відповідальність, із якою ви щоденно працюєте, має бути належним чином оцінена з боку держави. Звичайно не все одразу вийде, але політична воля до облаштування кордону, до створення належних умов і до належного грошового забезпечення безперечно є", - наголосив він.

Міністр внутрішніх справ подякував військовослужбовцям за службу та разом із головою Держприкордонслужби нагородив відзнаками прикордонників Львівського прикордонного загону. 

mvs.gov.ua

Теги: Денис Монастирський,кордон,Держприкордонслужба,міністр внутрішніх справ України,Сергій Дейнеко, МВС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео