Владимир Зеленский: Я пришел изменить страну, власть ради власти мне не нужна

Владимир Зеленский: Я пришел изменить страну, власть ради власти мне не нужна
330774 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Украины Владимир Зеленский отметил, что не стремится к концентрации власти и приобщается к решению тех или иных проблем, когда они становятся масштабными или опасным и у правительства недостаточно полномочий для их решения. Об этом он заявил во время пресс-конференции в Трускавце.

«Относительно концентрации власти. Мне не нужна никакая власть. Я пришел что-то изменить, что-то пообещал. И если на этом пути есть те или иные торможения – давайте прокладывать другой путь. Или дайте руль другому водителю», – сказал Владимир Зеленский.

При этом Глава государства подчеркнул, что не вмешивается в работу правительства, а только приобщается, когда появляются потенциально опасные вопросы, как, например, ситуация в энергетике, которая касается не только деятельности Кабинета Министров.

«Вопрос отопительного сезона, отопительного вызова, вопрос цен на газ – это вопрос геополитический. Поэтому и ответственность уже Президента. Это вопрос мэров, местных властей, глав областных государственных администраций... Когда есть такие сложные вызовы, я приглашаю в Офис Президента всех. Там местные власти, представители правительства. Я слушаю, и мы говорим. Там никто не стучит по столу и не говорит: «Будет так». Нет. Надо найти модель», – рассказал он.

По словам Владимира Зеленского, во время таких встреч находят пути для решения серьезных проблем.

«Благодаря постоянному диалогу, благодаря тому, что мне не все равно, и благодаря тому, что я не живу с ответом на вопрос журналистов «это не моя ответственность – спросите Кабмин», мы многое смогли сохранить. Могу совершенно не вмешиваться, и больше людей будет под Офисом с вопросом «а зачем мы вас избрали Президентом», – добавил Глава государства.

Вместе с тем он отметил, что не занимается микроменеджментом, потому что в таком случае не хватает времени на стратегические вопросы.

«К микроменеджменту я теперь прибегаю только в моменты, когда это ситуация очень больших рисков для государства», – добавил Президент.

Отвечая на вопросы журналистов, Владимир Зеленский также сообщил, что не намерен инициировать изменения в Конституцию Украины с целью возвращения к президентско-парламентской или установления президентской формы правления.

president.gov.ua

Теги: Владимир Зеленский,Президент Украины

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео